Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok. Ma...

6 hetes kismama vagyok. Ma megcsináltam a tavaszi nagytakarítást, egész nap nem álltam meg, hajtottam magam. Most ültem le nemrég. Szerintetek megérezte ezt a picurka?

Figyelt kérdés

elfáradtam amúgy, főleg a derekam fáj, de mostmár pihenek.

nem 1 napra terveztem, de vhogy így jött ki, majd holnap egész nap pihenek..

bajt csináltam?végül is megállás nélkül szinte 8 órán át takarítottam..



2012. márc. 17. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem csináltál bajt, dehogy is!

Az nem baj, ha nem hagyod el magad, és ugyanúgy éled az életed. Ez egy más állapot, nem pedig egy betegség. Sokan a terhességüket végigdolgozzák, mégis egészséges babát szülnek. Holnap pihensz egy nagyot, és kész! :)

Egyébként én 5-6 hónapos kismamaként lakásfelújítottam (tapéta kaparás, falcsiszolás, festés, fugázás), ezek után pedig következett a nagytakarítás (kb. 1 hét), és semmi bajom nem lett.

Csináld, ami jól esik, ha elfáradsz, pihenj le!

Boldog babavárást!

2012. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi, kicsit túlhajszoltam magam, ,,

egyébként jövőhéten megyek először dokihoz, és kicsit bevagyok rezelve hogy lehet emiatt nem lesz szívhang, vagy egyáltalán nem lesz szívhang..ezen kattogok egész nap, azért is takarítottam kicsit hogy eltereljem a gondolatomat..

2012. márc. 17. 16:46
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi is ketten a férjemmel kifestettük az egész (nem kicsi) házat amikor terhes voltam. Festékre volt pénz, festőre már nem. Semmi bajom. Egészséges terhességnek nem lesz baja a munkától.
2012. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Semmit nem rontottál el, de ablakot ne pucolj, ne nyújtózkodj!
2012. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy csináltál bajt. :) Én 27 hetesen bútort tologattam... Korai terhességben egyébként nem lehet még gond ilyesmitől, persze ha elfáradsz, pihenj le. :)


32 hetes kismama

2012. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ablakpucoláson már túlvagyok !

sőt még függönyt is mostam és felraktam ott libikókáztam nehogy leessek :)

de szerencsére túléltem.

mostmár pihenek pár napot.

2012. márc. 17. 16:49
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel nem vagy egyedül...én most várom a 3. babát,a 12. hétben vagyok.A ház 120 nm-es,emeletes.Én szerdán csináltam a nagytakarítást(szerencsére az ablakpucolás és függönymosás is belefért).Semmi bajt nem csináltál,ne aggódj
2012. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Első vagyok!

Ilyen butaságok eszedbe se jussanak! Egészségesek vagytok, minden rendben van!!!

Ne kattogj ilyeneken. Örülj, és élvezd ki az áldott állapot minden csodás percét! Most boldognak kell lenni, nem aggódni és idegeskedni! :)

2012. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen, igazából a tisztitószerek miatt is aggódtam kicsit hogy belélegeztem bár ecettel takarítottam (annyi anyuka dicséri hogy azzal takarít) gondoltam kipróbálom és elég szépek lettek tőle a csempe meg minden..

de vettem fel egy sálat és arcom elé kötöttem hogy ne lélegezzem be nagyon a gőzt.

kicsit túlparázom :)

2012. márc. 17. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Én 33 hetesen szobát, ajtót, ablakot festettem, 34 hetesen költöztünk, ami ugye jóval megterhelőbb mint egy nagytakarítás. Nem lett semmi baj, sőt még túl is hordtam. :) Ne aggódj, nem csináltál bajt! :)
2012. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!