Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorsav által felmart...

Gyomorsav által felmart nyelőcső, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Akármit csinálok, ha nem eszem, ha eszem éjszaka alvás közben a torkomban van a gyomorsav. A Rennie egy nulla. Semmi sem használ. Néha nappal is felbüffen. Nagyon fáj már a torkom és még csak 28 hetes vagyok! Hogy lehet ezt túlélni szülésig?
2019. jan. 10. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Apam jol bevalt modszere gyomoregesre a szodabikarbona, bekapsz egy kanallal megiszol ra egy kis vizet es hatha neked is hat, apamnak evek ota ez hasznal, es sokszor nekem is enyhitette eleg szepen pedig nekem fajdalmas a gyomor eges. Vizbe is elkeverheted ha nem akarod a port nyelni, egy probat meg er.
2019. jan. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Ami az elso valaszolo apjanak hasznalt (o nem volt terhes), azt nem biztos, hogy szabad neked hasznalni. Miert nem beszelsz egy orvossal?
2019. jan. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ludeát kell íratni háziorvossal, ne szenvedj! Ezen a szinten már nem lesz jobb házi praktikáktól, keksztől, tejről és a savsemlegesítőktől (Rennie, Gaviscon) - proronpumpa gátló kell, ami a savtermelést fékezi. A 30. héttől szülésig szedtem, egy áldás volt, előtte hetekig szenvedtem. Az utolsó csepp az volt, amikor négy szem Renniet hánytam ki egy adag savval. Másnap háziorvos, a második szem Ludeától elvágták a problémát! Csodaszer, bár előbb hallottam volna róla, több hét savval szenvedést úsztam volna meg! Csak ugye eleinte még segített a Rennie, próbálkoztam vele tovább egy darabig.
2019. jan. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, a Ludea tökéletesen megoldotta nálam is. Pedig nekem már a végén a Rennie is gyomorégést okozott.
2019. jan. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikor a lányommal voltam terhes felírta a nődokim, de a lelkemre kötötte, hogy csak a legvégső esetben szedjem, és nem szívesen írja fel. Mondjuk akkor nem volt ennyire durva savam, hogy fájjon a torkom és nem mertem kiváltani sem. Köszönöm, szerintem ez marad, ha más kismamák is szedik, csak nem lesz baja a babának.
2019. jan. 10. 07:05
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es hiaba pontoztstok le, apam nem volt terhes de en igen amikor ittam es a vedonom illetve orvosom is tudott rola. Kis mennyisegben normalisan adagolva lehetett inni, nagy mennyisegben ugysem hasznalna. En csak adtam egy tippet hatha bevalik. Attol mert nem tudsz valamit nem biztos hogy ugy van!
2019. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!