Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérzésekben mennyire biztok?...

Megérzésekben mennyire biztok? 16hetes km vagyok és tegnap mondták meg hogy valószinű kislány lesz. De én érzem is hogy kislány. Ki van igy?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy eltalálod vagy nem :)

Nekem fiú megérzésem volt - lányom lett. Most lány érzésem volt - megint lány :) :)

Inkább az uh-nak kell hinni, mint a megérzéseknek.

2010. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi fiúnak láttuk és éreztük a 2008-as foci eb-n vagy vb-n - nem tudom mi volt - úgy rugdosott a himnuszokra hogy azt mondtuk ő lesz a köv. Dzsudzsák és csúcsos hasam lett meg sósat kivántam minden jel fiúra utalt : lány lett

nem nem cserélték el

nagyon meglepődtünk

örülünk neki

nem hiszünk a megérzéseinknek.

2010. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az elsőnél fiút érzetem, és nagyon azt is akartam, fiú lett. a másodiknál teök mindegy volt mi lesz, viszont 100%-ban azt gondoltam lány lesz. fiú lett ő is :))
2010. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nalam bejott! En 100% ig megvoltam gyozodve,hogy kisfiu lesz.Pedig mindenki az ellenkezojereol gyozkodott vegig! Egyebkent mindegy volt, csak maga az erzes volt nagyon eros! Es lass csodat igazam lett!!!

Persze ez nem jon be mindenkinel!!

2010. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiam mar es most varom a masodik babankat,elso perctol fiut ereztem annak ellenere hogy mas eteleket kivantam mint az elsovel,hanyingerrel kuzkodtem az elsovel nem.az utolso ekon azt mondtak fiu:-)))megerzesem bevalt legalabbis ugy nez ki.szerintem van valami a megerzesekben;-))lenyeg az egeszseg,ugyhogy kivanom a legjobbakat;-)
2010. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!