Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a magzatnak a...

Lehet baja a magzatnak a Cataflam dolo rapid 25mg lágykapszulától?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy az első és 3. trimeszterben nem szabad szedni. 2018. De. 25-én voltunk együtt a párommal és rá 1 hétre bevettem egy cataflamot szilveszterkor,mert iszonyatosan fájt a fejem. És a mai nap pozitívat teszteltem. Szerintetek ez okozhat gondot,vagy amíg nem történik meg a beágyazódás addig nem nagy gond,hogy beszedtem?
2019. jan. 12. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván nem lesz baja de legközelebb figyelj oda. Ha mostantól fáj valamid csak

Paracetamol tartalmú gyógyszereket szedhetsz pl Panadol. Gratulálok:)

2019. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Huha az egy eleg eros gyogyszer ha jol tudom tobbet ne vegyel be olyat terhesen de egytol nem hiszem h baja lett volna a babanak.

Paracetnol keszitmenyeket mint rubofen, panadol, nekem a dokim azt mondta aspirint is vehetek be

2019. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem. 25 mg az nem egy nagy dosis. én 50-75 mg-ok után szoktam azt látni h a májértékek elcsúsznak 5-6-7 napra, aztán visszaáll a normálra, de ez csak egy tünet, szerencsére nincs mögötte semmi komoly átalakulás.
2019. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem lesz semmi baja a babának! Ilyenkor még nem tudsz ártani a magzatnak ezekkel. Én gyulladáscsökkentőt szedtem mikor kiderült hogy terhes vagyok és a doki is mondta hogy nem befolyásol semmit.

37hkm

2019. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a hasznos hozzászólást! Így megnyugodtam! Természetesen innentől semmit nem szedek be,hacsak az orvos ra nem bolint! :)
2019. jan. 12. 18:46
 6/6 A kérdező kommentje:
És gratulálok a babához!! :)
2019. jan. 13. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!