Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 1 hete foganhatott meg az...

Kb 1 hete foganhatott meg az én drága gyermekem :D (már, ha összejött). Eszméletlenül fáj a torkom, nem tudom mit vehetek be? Rubophen, ibumax, cataflam, neo citran van itthon.

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

algopyrint, panadolt lehet..én egyébként rubophent szedtem mert nem tudtam hogy terhes vagyok, nem lett baja, egészséges a lányom.

de a doki kimondottan az algopirint adta. És mindenképp menj el hozzá, mert ha gyulladt a torkod, pikk pakk láz lesz belőle, és az okozhat gondot a magzatnál.

Addig is tengeri sós vízzel érdemes öblögetni, fertőtlenít.

2016. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
basszus,de felelőtlen vagyok...arra nem is gondoltam,hogy a torkomtól baja lehet a magzatnak :/ nagyon köszönöm a segítséged (panadolt is találtam a táskámban) reggel elmegyek dokihoz
2016. febr. 19. 15:17
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
énis algopyrint szedtem.most 16.hetesen is ha erősen fáj fejem akkor is azt veszem be mert azt lehet.de a panadol is jo.
2016. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Gyakorlatilag bármit bevehetsz, hiszen talán még be sem ágyazódott, ha egyáltalán sikerült...
2016. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
épp pecsételgetek',szóval bízom benne,ez lenne a beágyazódási 'vérzés :)
2016. febr. 19. 15:41
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha terhes is vagy, ennyi idősen még nem árt semmi, maximum a keménydrogok. Ilyenkor még az alkohol vagy a cigaretta sem árt, hiszen nem közös a vérkeringés.
2016. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Így van, még nem"csatlakozott"rád. Sima vény nélküli gyógyszertől semmi baja nem lesz. Én sajnos 12 hetesen és 22 hetesen is nagyon beteg voltam 3 napos 39 feletti lázam volt. Orvos azt mondta, hogy a magas láz sokkal károsabb mint bármilyen lázcsillapító, így vettem be Panadolt többször is. 6 hós a kicsi, semmi baja.
2016. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Bármit bevehetsz, hiszen az sem biztos még, hogy terhes vagy, de ha az is vagy, akkor sincs még köztetek kapocs, nem megy át semmi hozzá.
2016. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 nanaszka ***** válasza:
25%
Homeogene 9 homeopátiás szert..... ez tuti segít, és a továbbiakban sem fog ártani
2016. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%

Hívj fel valakit,aki ÉRT IS HOZZÁ,mert biztos vagyok benne,hogy nem vehetsz be bármit.Ügyelet,gyógyszertár...!

Épp most nem szedegethetsz mindent,amennyiben valóban megfogant a gyermeked.

2016. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!