Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnő? Mikor kell menni?...

Védőnő? Mikor kell menni? Milyen támogatás van hozzá kötve?

Figyelt kérdés
6 hetesen voltam a nőgyógyásznál. Csak egy papírt adott ami igazolja a terhességet. Azt nem mondta hogy a védőnőhöz mikor és mivel kell menni. 9 hetesen megyek újra vizsgálatra. Viszont azt hallottam hogy valami támogatás csak akkor jár ha bizonyos időn belül megvolt a vedononel a bejelentkezés. Igaz ez?
2019. jan. 18. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%
Kerdezo nem fogsz lecsuszni rola mert csak 4 db pecset kell ami hipp-hopp megvan akar orvostol akar vedonotol. Nekem havonta egyszer kell mennem es altalaban az ultrahangok es vervetel utan hogy megnezze es beirja az adatokat. Eleinte valoban folosleges volt jarnom mert semmirol nem tajekoztstott csak beirta az adatokat+vernyomas es suly meres aztan le is razott. Most mar szivesen megyek mert mar megszokta nezni a babam szivhangjat is ami megnyugtat es jo. Termeszetesen jarj rendszeresen mert az a biztos, nehogy a vegen tenyleg rad kuldjenek valakit.
2019. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mindenképp járni akarok rendszeresen. Első baba és úgy gondolom hogy ártani nem árthat. Legalább tőle is tudok kérdezni ha van valami. Illetve az sose baj ha egyel többen vigyáznak ránk.
2019. jan. 18. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!