Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » UTROGESTANT-tól nagyon szédülö...

UTROGESTANT-tól nagyon szédülök. Össze esek tőle. Mit csináljak? Szedjem tovább az adagot? 3x1-et. Vagy csak este vegyem be? Nem tudom most az orvost felhivni :/ 8hetes vagyok és egy hete írta ki nekem. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felhívnám az ügyeletet, vagy bemennèk.
2019. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt most nem tudom megoldani.:(
2019. jan. 19. 14:08
 3/13 anonim ***** válasza:
bajod nem lesz tole, kevesebbet semmikepp se szedj, hetfon hivd fel a dokid v menj be az ugyeletre es beszeld meg egy orvossal, hogy had kapjal inkabb progrsteron exeltist mert az huvelyem at is lehet szedni es ugy egyalatalan nincs szedules
2019. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy telefont se tudsz megoldani?
2019. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Használd hüvelyen keresztül hétfőig, én úgy használtam végig, úgy nem szédültem. Az adagot semmiképp se csökkentsd.
2019. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem sajnos nem tudok telefonálni. A szájon át szedhetőt hüvelyen keresztül lehet? Fel fog szívódni?
2019. jan. 19. 16:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Huvelyben meg jobb a felszivodasa mint szajon at
2019. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanolyan kis golyó mindkettő, ugyanazzal a bevonattal, és tényleg jobb a felszívódása hüvelyben. Annyi, hogy amikor felteszed már ne járkálj, reggelre így is ki fog folyni valamennyi.
2019. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jaj köszi akkor , sokat segítettetek így.:) és napközben,hogy csináljam?úgy kifog folyni. valamennyit feküdjek ugy jó nem?
2019. jan. 19. 19:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem az segített hogy a többi vitamintól külön vettem be. Az estit egyből lefekvés előtt, a reggelit pedig közvetlen reggeli előtt. De szerintem pár nap és alkalmazkodik a szervezet.

A szájon át szedhetőt ne használd hüvelybe, nem véletlen van két külön fajta.....

2019. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!