Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kismamának a hasán,...

Minden kismamának a hasán, alakul ki csíkok meg fordul ki köldöke?

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Striára gondolsz?

Nem. Nekem egy sincs, pedig hajlamos vagyok rá ( mikor abbahagytam az élsportot, a combom összezuhant, és striás lett) a pocakomat rendszeresen kentem kismama krémmel, így szerencsére nem maradt nyoma a terhességnek. A köldököm viszont kidudorodott, de aztán szépen visszament.

2019. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem sincs egy csíkom sem, pedig hatalmas hasam volt, óriás babákkal.

A köldököm csak ellapult, aztán visszahúzódott.

2019. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem lett csíkos a hasam és a köldököm sem fordult ki.
2019. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy striám sem lett a hasamon, a barna csík középen a “linea nigra” sem volt feltűnő és hamar elhalványult illetve a köldököm sem fordult ki pedig túlhordtam a babám.
2019. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem csíkosodott a hasam, és inkább csak ellaposodott a köldököm. Nem kentem semmi kencével, úgyis csak genetika.
2019. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem! És a köldököm sem fordult ki!!
2019. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt striám a hasamon, combomon, derekamon, mellemen igen, de a hasamon nem. A köldököm sem fordult ki.
2019. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van, egyikkel se lettem csíkos. A köldököm kifordult a terhesség végére, de szülés után mindkétszer visszament normális állapotúra.
2019. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

38 hetesen alakultak ki a csíkok, de csak a két oldalamon. A köldököm pedig elég hamar kifordult.


Ezek nem törvenyszerű dolgok, kinél hogyan alakul.

2019. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!