Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. heten mar nem korai...

37. heten mar nem korai szulni, ugye? Marmint akkor mar kesz a baba?

Figyelt kérdés
38. heten tervezett csaszar lesz, de a baba egy hettel fiatalabb uh alapjan es mivel tudom, mikor fogant.
2019. jan. 20. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest kész? A szervei kifejlődtek igen. Hogy tud-e alkalmazkodni a külvilághoz és hogyan, az majd elválik.

Egyébként igen, a 37. hét után már nem számít koraszülésnek, ha ez a kérdés.

2019. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Az en tesom sajnos a 28.hetre szuletett, fel evig volt korhazban, es egy tokeletesen egeszseges, fejlett, okos, sportos gyerek es felnott lett belole, jelenleg az orvosira jar. 37.het az setagalopp
2019. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván fejletlenebb, mint egy 39. 40. hétre született baba.

De nem olyan mértékben, hogy életét veszélyeztető dolgok lennének.

2019. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Max visszateszitek még kicsit sülni, ha nincs kész. Hogy lehet már így fogalmazni, könyörgöm?:DDD



Igen amúgy, 37. héten már nem beszélünk koraszülésről.

2019. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a 12. uh alapjan irta ki az orvosod a varhato szules datumat? Meg 37. heten is elofordulhat olyan, hogy eretlen a tudeje (sot, meg ennel kesobb is, olvass utana). Az orvossal megbeszelnem, hogy varjon meg egy hetet. Miert indokolt ilyen koran a csaszar? Van valami egeszsegugyi indoka. Tobb ikres ismerosom van, es meg naluk is megvartak a 38 ill. 39. hetet, es a 40-et is megvartak volna, ha az anyak nem kertek volna kifejezetten, hogy korabban legyen.
2019. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont aznap született, amikor betöltöttem a 37. Hetet, picike volt de nem kórosan, azóta us kisebb, mint a kortársai, a legtöbb mozgást kicsit később kezdte el, rendszeresen hordom neurológiai kontrollra, eddig mindent rendben találtak nala. Most 15 hónapos
2019. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem január elején 37+5-re született a kisfiam császárral (volt oka, méhen belül nem tudott már úgy nőni, ahogy kellett volna, alig volt magzatvizem, magas vérnyomásos voltam, nem merte tovább hagybi az orvosom). Semmi probléma nem volt vele, teljesen érett volt, rutin ellátás volt csak, délután vették ki, aznap éjjel már együtt aludtunk, 3 nap után mentünk haza. Ilyenkor már nem koraszülött a baba.
2019. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kész lesz nyugi.
2019. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Kesz a szuletesre. Kifejlodtek a szervei. Nem szohasznalati tanacsokat kertem, koszi.

A fiam szinten a 38. heten volt tervezett csaszar. Itt ez a protokol, ha mar tervezett csaszar. O 5kg es 61 centivel szuletett, semmi problema nem volt. Gondolom, remelem a kovetkezo babanak sem lesz egy hettel fiatalabban.

2019. jan. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!