Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnapra kaptam időpontot...

Holnapra kaptam időpontot nőgyógyászhoz! Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4napja teszteltem pozitívat! :) 10 napja késik a menzeszem. A rózsaszínes barnás folyás normális? Nem nagy mennyiségben de a menstruáció kimaradása óta mindennap van. És ugye a görcsök is. Fèlek valami baj lehet. Első terhesség ! Csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Köszönöm előre is a válaszokat. 26/N.
2019. jan. 21. 11:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Valóban lehet későbbi peteérés, ha 20 mm felett üres csak akkor lesz gáz addig ne izgulj
2019. jan. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Jövőhéten megyek és akkor majd kiderül. :(
2019. jan. 25. 18:26
 23/26 anonim ***** válasza:
Ez akkor így nagyon kétesélyes...ha két hete kesik akkor 6 hetes voltál. Akkor már van akinek van szivhang de szikholyag tuti. Ha később fogant akkor talán...de általában akkor is látnak már szikholyag kezdemenyt. Azért drukkolok.
2019. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Igen utolsó menstruációtól 6hetes de az orvos azt mondta 5hetes lehetek . Papirra is azt írta.
2019. jan. 27. 11:22
 25/26 anonim ***** válasza:
Mi történt veled azóta?
2019. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Minden rendben van azóta. Köszönöm az érdeklődést!ősszel mar babázok :)
2019. jún. 22. 07:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!