Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is volt ilyen, hogy...

Másnál is volt ilyen, hogy terhesség alatt elhidegült a férje testileg? Leginkább azután, hogy elkezdett a pocak látványosan nagyobbodni. Gondolt valaki arra, hogy a férje megcsalja?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Már nem lenne a férjem. Ennél undorítóbb dolgot elképzelni se tudok.
2019. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy a hormonok miatt, de nekem is ez motoszkál a fejemben egy pár napja. Sajnos nem problémamentes a terhességem, így a szex sajnos tabu. Egészen a terhességemig nagyon-nagyon jó volt a szexuális életünk és éles váltás volt mikor a doki kijelentette, hogy akkor most bő fél évig felejtsük el... Természetesen igyekszünk más módokon megadni a másiknak amit szeretne, de akárki akármit mond, nem ugyanaz. Nekem pocakkal nem egyszerű hajolgatni, gyakran a derekam annyira fáj, hogy leszakad és mozogni nem bírok, nem hogy még kreatívkodni...Nem híztam sokat és nem lettem bálna, sőt, nőiesnek érzem magam, de az egész mozgásom lelassult, ráadásul a pocakom is óriási a testalkatomhoz képest. Nehezen tud hozzámbújni, a hagyományos pozíciók nem működnek, ha igen, akkor is annyira kényelmetlen valamelyikünknek, hogy váltani kell. Mindentől függetlenül maximálisan megbízok a páromban, 10 éve vagyunk már együtt, soha egy pillanatra nem fordult meg a fejemben a bizalmatlanság. Egészen mostanáig. Például egy párszor előfordult hogy hasbarúgott álmában, ezért azt mondja félt, és tőlem elfelé alszik, én meg a pocak miatt nem tudok hátulról hozzábújni. Óvatosan ölel, leheletnyit csókol csak, mintha egy törékeny üvegdísz lennék. Szóval észrevettem rajta változásokat, amik nem tetszenek, sokszor próbáltam megbeszélni vele és mindig biztosít, hogy csak félt és vigyázni próbál rám. És ez iszonyat édes tőle, mégis magamban keresem a hibát, hogy nem kevés-e amit nyújtani tudok (fenéket nem kevés, de ezzel kell beérnünk), nem miattam van-e...ettől függetlenül valószínűleg csak kezdek megőrülni és hiszis házisárkány lenni és tényleg óvni akar, csak ott is bajt látok, ahol nagyon nincs. Legalábbis remélem.
2019. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó vagyok. Én inkább az elhidegülésre gondoltam, nem a megcsalásra :) Az tényleg olyasmi, ami nagyon durva lenne és elképzelni sem tudom a páromról.
2019. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ismeretségi körömben több ilyen párt is ismerek, de egyik sem csalta meg a nejét (tudtommal). Mindnél visszatért az életük a rendes kerékvágásba e téren, amikor a nő már kiheverte a szülést.

Szerintem vannak ilyen férfiak, nem rossz szándékból, de ilyenek és kész. Ha amúgy melletted áll a baba dolgaiban és érdeklődik irántad lelkileg, akkor el kell fogadni és kész.

2019. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lelkileg teljesen mellettem van, érdeklődik a babáról az állapotomról stb. Csak testileg nincs köztünk semmi, viszont én szeretném. Nem hagyja azt sem hogy kielégítsem. Kb három hónap alatt egyszer hagyta. Am 38 hetes vagyok.
2019. jan. 21. 18:15
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
30 hetes terhes lehettem amikir már nem szexeltünk, nekem nem volt gond a terhességemmel szerencsére, de még ígyis eszembe jutott. Azért csak nem úgy néztem ki mint azelőtt.. egyébként okot nem adott rá h kételkedjek de azért eszembe jutott.
2019. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, de ha lett volna sem gondolnék megcsalásra. Ismerem a férjem, tudom, hogy nem bántana.
2019. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, első voltam. Bocs felre olvastam, azt hittem h megcsalt. Na így már más a helyzet, azért emiatt nem válnék el :D
2019. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi 10 éve vagyunk együtt.Két évet távkapcsolatban éltünk és csak havi 2 hétvégét tudtunk találkozni.(1200km) Szóval többet beszélgettünk, mint amennyit szexeltünk és alapvető bizalom kellett legyen a másik felé, különben nem működött volna.8 éve vagyunk házasok azóta szerettük volna a babát.A terhesség 5 hónapjától tiltottak el bennünket a szextől és terhesség alatt nem jutott eszembe, hogy ez gondot okozhatna.Viszont most már így szülés után 1 évvel, hogy még mindig nehezen hozzuk össze az együttléteket ,mert rossz alvó a gyerkőc így azért kérdeztem már tőle, hogy nem e csalódott az életünk ilyen fajta alakulásán.Azt mondja kárpótolja az hogy látja milyen szépen fejlődik a kicsink és az ,hogy valódi családdá váltunk.Bár beígérte ha végre alszik is a gyerek akkor mindent be kell pótolni.:)

Szóval per pillanat eléggé el vagyunk testileg távolodva és csak türelmet,megértést tanúsíthatunk ez ügyben.

2019. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ködzönöm a válaszokat,remélem nálunk is megoldódik a helyzet.
2019. jan. 22. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!