Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 31-dik hétig 11 kiló jött...

A 31-dik hétig 11 kiló jött fel, mennyire számíthatok még kb?

Figyelt kérdés
Kicsit vizesedek is. A védőnő szerint ne reménykedjek abban, hogy a sok gyümölcs miatt kevesebbet hízok, mert nagyon sok bennük a cukor, és ezektől fogok igazán hízni.
2010. jún. 29. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az értékeid jók, akkor ne foglalkozz azzal, hogy hány kiló megy fel. Az első babámmal én is vizesedtem, 18 kilót híztam, pedig a 38-on született, amikor hazamentem a kórházból, 10 kilóval kevesebb voltam, pedig alacsony súlyú lett a babám, egy éves korára három kilóval kevesebb voltam, mint mikor teherbe estem.

Egyél amit kívánsz, ha gyümölcsöt, akkor azt! Persze ésszerűen mindent, de a szervezet ilyenkor érzi, mire van szüksége. Ha kevés sót fogyasztasz, a vizesedés nem romlik tovább.

Szép szülést, jó babázást!

2010. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 9 hónap alatt átlagban 10-15 kg megy fel.
2010. jún. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kit érdekel mennyit hizok nem az számit a baba legyen egészséges én 20 kg hiztam most 7 hós a babám és mind le is ment már!
2010. jún. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj!Én még csak a 28. hetet töltöttem, és már feljött 11 kg. Igaz, 50 kilósan kezdtem a terhességet, kellett magamra szednem, hogy legyenek tartalékaim.Az orvos és a védőnő is azt mondta, hogy ezzel nincs semmi gond.Egyébként arányosan oszlik el.Biztos közrejátszott az is, hogy a kislányommal nagyon sok édességet, csokit, jégkrémet ettem.De nem is érdekel.Majd ráérek ezen aggódni szülés után.Most az a fontos, hogy a baba megkapjon mindent.Szóval nem terhesen leszünk bombázók:))

Szerintem teljesen rendben van a hízásod.Én örülnék, ha a 31. hétre tartanék itt.Szerintem még egy 3-4 kilóval számolhatsz.Én mindig azzal vigasztalom magam, hogy a mérlegen már a baba is rajta van:)) A te kicsid már 1600-1700 g súlyú, a méhlepény kb. fél kiló.A magzatvíz picit kevesebb, mint 1 liter, a méhed is nehezebb.És 30-40%-kal több vért keringet a tested.Ez nem mind a te súlyod.Szüléskor kapásból lejön 5 kiló.

2010. jún. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kb még 4-5-6kg ami átlagosan innentől felmegy.de teljesen mindegy, ne foglalkozz vele:)
2010. jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát.
2010. jún. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!