Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen eredményekkel a 40....

Ilyen eredményekkel a 40. hétig? Szerintetek mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam NST vizsgálaton,utánna pedig megvizsgált a doki!C:3100!Illeszkedett koponya!Álló burok!Jóslófájásaim vannak!Tényleg elfolyhat a magzatvizem bármikor így is,hogy nem teljesen vagyok még nyitva?Igazából az álló burok miatt ijedtem meg!Valakinek hasonló?Mikor jött a baba?A válaszokat előre is köszönöm!

36+5 hetes kismama!


2010. jún. 3. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet, akár kihúzhatod a 40. hétig is, de lehet, hogy holnap megreped a burok és irány a szülészet. Már semmi gond nem lenne akkor sem.

Az álló burok azt jelenti, hogy ép, nem szivárog, nincs megrepedve.

Persze, hogy megrepedhet úgy is, hogy "csak" ennyire vagy nyitva, az majd a fájásokkal együtt szépen változik.


Csak nyugalom, minden rendben. Ha nem lenne, a doki úgis mondta volna.

2010. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az álló burok azt jelenti, hogy nem repedt meg sehol, nem szivárog a magzatvíz. Nekem már a 20. héttől 2100 volt a méhszáj, a 32. héten a lányom befordult, a feje a 34. hétre be is illeszkedett.. Jóslóim már a 24. héttől voltak, naponta többször is, főleg, ha többet dolgoztam (4. baba, 3 kamasz mellett!!!). Ennek ellenére csak a 38. héten született meg a lánykám. A burkot az orvos repesztette meg,mikor már teljesen kitágultam... Persze, most már nálad is bármikor jöhet a baba, hisz a kritikus időn túl vagy, koraszülött már nem lesz. innentől már csak hízik, mindene kifejlődött, így aztán bármikor megszülethet... Minden jót!
2010. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok!

Akkor megnyugodtam,azt hittem,hogy még koraiak ezek az eredmények!

2010. jún. 3. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is 36 hetes vagyok és nekem kedden C2100 volt az eredményem!:)A dokim behívott szombatra is,hogy ellenőrizzen,mert azt mondta,hogy bármikor beindulhat a szülés ugyanis 2. baba!:)Még azt is mondta,hogy azért jó lenne még egy hetet kibírni!Minnél tovább van bent annál jobb!:)
2010. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 15. héttől 3100 volt az értékem. Most 35 hetesen 2110. Nekem feküdnöm kell, talán kihúzzuk a 38. hétig.
2010. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem igazán a kérdést, olyan értékeid vannak mint egy félidős terhesnek :)
2010. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!