Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetek, de negatív teszt,...

Tünetek, de negatív teszt, negatív orvosi vizsgálat? Valaki? Bocsi, ha hosszú?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A történet ott kezdődik, hogy egészen dec. végéig szedtem fogamzásgátlót. Viszont 2 napot kihagytam véletlenül, ami azt jelenti, hogy egy vasárnapon kellett volna elfogynia, de még hétfőre és keddre is maradt.Történt védekezés nélküli aktus, ahogy számoltam épp a termékeny napokon is.


Voltak jelek, ami esetleg terhességre utal, teszteltem, negatív lett. De ezek azóta is megvannak, mint:

- derékfájás, lent a fenekemnél

- alhasi "görcsök"

- nátha szerű tünet, pedig nem vagyok beteg

- émelygés, főleg vasárnap óta, éjszaka is felkelek rá, mintha folyamatosan másnapos lennék. Ez csak akkor marad alább, ha épp eszem. Evés előtt, után újra rám tör

- a melleim nem, csak a mellbimbóim fájnak, érzékenyek

- január elején volt egy "menzeszem", ami az átlagos 4-5 nap helyett 1 napig tartott és barna színű volt

- magas vérnyomás, magas pulzusszám (90-96 közötti szinte folyamatosan)

- állandó fáradtság

- nagyon gyakori vizelés, éjszaka is, ami eddig soha nem volt

- gyakran nagyon sok folyásom van, tojásfehérje szerű

- a székletem feketés színű, már ha van..



Elmentem pár napja orvoshoz egyik este, mert megijedtem, szúrkált eléggé a hasam. Sajnos nem az orvosomhoz tudtam menni, amit nagyon bánok. Mert ilyen "vizsgálatban" (inkább henteskedésben) soha nem volt részem, és remélem nem is lesz többet. A sírás kerülgetett a vizsgálat után. Semmit nem mondott, csak közölte, hogy majd csináljak 1-2 hét múlva tesztet...


Azóta beszéltem az orvosommal, jövőhéten kell mennem hozzá.


Valakinek voltak hasonló tapasztalatai? Lehet terhesség? Tudom, ezt az orvos tudja megmondani, de mégis.. Valaki?


Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2019. jan. 24. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem tul sokat olvasgattal a terhessegi tunetekrol. Minden esetre az orvosod tudja majd megmondani a biztosat. Ha nagyon aggodsz csinalj egy masik tesztet par nap mulva reggeli elsobol.
2019. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy két kihagyott gyógyszerből baba lenne. Nagyon kevés az esélye. A gyógyszer raktározódik is a szervezetedben, abban a két napban nem ürül ki teljesen. Inkább azok szoktak teherbe esni gyógyszer mellett, akik össze-vissza szedik amikor eszükbe jut.
2019. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csinalj egy uj tesztet hetvegen, mert siman lehet h azert lett nehativ az elozo mert kesobb tortent a beagyazodas es keves volt meg hcg. Parezer forintot meger.

Egyebkent nagyon ritka, ha par kihagyott bogyo utan teherbe esik vki, de nem uj a nap alatt, tortent mar ilyen, szoval teljesen nem lehet kizarni.

Egyebkent nekem is volt olyan h a 6-7 napos mensim 1 napos volt, nekunk ez pont a babaprojekt idejen volt ugyh baromira nem orultem neki, nem is tudom

Mitol volt.

Csinalj egy tesztet, jovo heten doki aztan kiderul

2019. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
De hisz már menstruáltál!! Akkor nem vagy terhes!! 3. Babámat várom 6-7hetes kor elött semmi tünetem nem volt!!
2019. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy 1 napos kis verzest nem neveznek menstrualasnak, nekem volt ilyen amikor terhes lettem. Aztan bumm... itt rugdos a baba a pocakomban
2019. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek az eddigi válaszokat! Ha van még tapasztalata valakinek, várom! :)


Egyébként én is igazi "harcos" vagyok, hiszen édesanyám fogamzásgátlót szedett, rendesen menstruált minden hónapban, lapos volt a hasa. Semmilyen tünete nem volt. Majd egyik nap, amikor kikelt az ágyból, elöntötte a vér. Orvoshoz ment rögtön, ahol gratuláltak neki, és közölték, hogy öt hónapos terhes. Makk egészségesen jöttem a világra :)


Csak érdekességként meséltem el nektek :)

2019. jan. 24. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Fogamzásgátló szedése alatt NINCS termékeny nap! NINCS ovuláció! Ez két kihagyott nap miatt NEM fog változni. Hisz pont ez a lényege! Megakadályozza az ovulációt és mesterséges menstruációt csinál. Még az is ritka,ha valakinek van ovulációja az fog.gátló abbahagyását követő ciklusban.
2019. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! :)


Nem aggódom egyébként. Ha jönni szeretne egy kis mazsola, várjuk szeretettel :))

2019. jan. 26. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!