Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21+5 hetes terhesen éjjel...

21+5 hetes terhesen éjjel rengetegszer megyek wcre? Igaz sokat is iszok, de éjjel rekord mennyiségűt kell mennem napközbe kevesebbszer, valaki van még így?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, ne aggódj. 😊
2019. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

éés az is természetes hogy feszül a hasam alja nagyon? inkább jobb oldalon, és akkor a legjobban ha köhögök tüsszentek vagy hirtelen mozdulok meg?

2019. jan. 26. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen! Nekem is feszült, kicsit, le kell lassulni óvatos mozdulatokra :)

A pisilésről annyit hogy én kb a 28. hétig éjszaka is óránként jártam ki a mosdóba! Mostanra lecsökkent 3 alkalomra 😅

Egy 32 hkm

2019. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Most a 36. hétben nekem rosszabb. Ha úgy ébredek, hogy nagyon kell már pisilni, akkor iszonyatosan fáj az egész hasam.
2019. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik babámmal félidősen volt a legrosszabb a pisilés nekem is, ha nem sikerült időben, akkor feszült is a hólyagom ezerrel. 😊
2019. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom éjszaka nagyon aktív és általában fitneszlabdának használja a hólyagomat. Magyarán ha amúgy nem kellene pisilnem, akkor is muszáj, mert ha már egy pici vizelet is van benne, tud akkorát rúgni bele, hogy 1-1 csepp kiszökik...úgyhogy én óránként-kétóránként megyek. 28 hetes vagyok amúgy.
2019. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! megnyugodtam hogy akkor ez teljesen okéé :)
2019. jan. 26. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!