Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy éjjel max...

Miért van az, hogy éjjel max 20-30perceket tudok aludni, mert mindenem fáj, nappal pedig olyan jól alszom, hogy még a postás dörömbölésére se kelek fel?

Figyelt kérdés
Éjjel még a szoptatós párnával a lábamnál is fáj a pocakom,nappal meg szinte hason is tudnék aludni,semmi bajom. 39 hetes vagyok.
2019. jan. 4. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Èn vagyok így vele. Jön az este, èjszaka mindenem fáj.


34 hetes

2019. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Az a legszomorúbb, hogy én 29 hetes terhesen is így vagyok vele. :D Bár mostanában arra kelek, hogy keményedek és jóslófájásaim vannak, de utána sem tudok órákig visszaaludni. Azt olvastam szülés előtt az álmatlanság gyakoribb, gondolom valami hormon így készíti fel a szervezetet, hogy éberebbek legyünk majd este a baba mellett. Nap közben fura módon én is úgy alszok, mint akit fejbevertek, de már arra is gondoltam, hogy annyira kimerülök az éjszakai virrasztásban, hogy egyszerűen csak amiatt alszok jobban. Kitartást nektek, már a finisben vagytok! :)
2019. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!