Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jellent az hogy echomentes...

Mit jellent az hogy echomentes terület ami korrai petezsáknak megfelelhet? Szóval nem is biztos hogy baba?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Orankent meg fogod kerdezni?
2019. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Akkor biztos a baba ha már ver a szive, felesleges óránként kiirni, két hét kb és kiderül
2019. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Most mit értetlenkedsz?

TÚL KORÁN MENTÉL ORVOSHOZ. Mi nem érthető? A terhesség ultrahanggal később látható, mint ahogy a teszt kimutatja. 4. héten nem nagyon látszik semmi, 5. héten is csak petezsák. Legalább két hét késés kell ahhoz, hogy szikhólyagot, embriót lássanak.

Amíg nincs embrió, addig meg bármi lehet ebből. Ha a teszt pozitív, akkor terhes vagy, de hogy fejlődik-e normálisan, az majd kiderül.

Ezért halál felesleges 2-5 napos késéssel orvoshoz rohangálni.

2019. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már bocsánat de összetévesztettek valakivel :D ez még csak a második kérdésem és nem 5 napja késik hanem több mint másfél hete 😑 és csak az volt az előző kérdésem hogy baj e vérzés
2019. jan. 26. 21:03
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha nagyon akarjátok tudni jővöhéten már 6+5 napos leszek szóval nem négy hetes....
2019. jan. 26. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:

VELEM kevernek össze én voltam orvosnál aki ezt írta a leletembe.

Nekem láttam petezsákot illetve szikhólyagot. 5+1hetesen mentem el tudom korán de a méhen kívüli miatt! :-)

2019. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Ez az én kérdésem (6os vagyok) velem kevernek össze. Nincs se név semmi, mégis tudnak egyből már írni “szépeket”. Ez egy kérdezős oldal

2019. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyből "lekaibálják" az embert... ☹️ Sajnos nekem még csak petezsákot semmi szikhólyagot és az is aggaszt hogy 1 mm különbség van (ami ugye ha elolvasnának van különbség!) egyenlōre veszélyeztet terhesség van írva a papíra meglátjuk egy hét múlva hogy fejlődünk e rendesen továbbra :)
2019. jan. 27. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!