Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 napnja késik de a terhességi...

7 napnja késik de a terhességi teszt negatív. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok.7 napja késik a menstruációm.Ilyen még nem fordúlt elő.A párommal egy ideje próbálkozunk a baba projektel.Már az előző havim is fúrcsa volt,alig-alig jött meg.3 tesztet csináltam a napokban de mind negatív volt.A mellem nem feszűl mint ahogy szokott a menstruáció előtt és semmi jele annak,hogy megkellenne jönnie.Rengeteget pisilek,mostanában vannak enyhe alhasi görcseim,de csak átmeneti.Sokkal feszűltebb vagyok és érzékenyebb,bármiért tudnék sírni.Mi lehet ezeknek az oka?Valaki tapasztalt már ilyet?A válaszokat előre is köszönöm.
2019. jan. 29. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a teszt negatív még lehet terhesség. Nálam így volt.


De akár petefészek ciszta is lehet pl., de az azért általában fájdogálni szokott.


Menj el nőgyógyászatra, hüvelyi UH-ra. Az kimutatja a cisztát is, terhességet is. De akár sima tapintásos vizsgálattal is ügyes nőgyógyász meg fogja tudni állapítani, terhes vagy-e, ha már egy hete késik, viszont az UH pontosabb képet ad.

2019. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is petefeszek ciszta miatt kesett es azert is volt negativ a teszt. Tizenvalahany nap keses utan jott meg
2019. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a rekord 19 nap késés terhesség nélkül, mycoplasma fertőzésem volt, az okozta


Barátnőmnek 2 hónap teljesen kimaradt, ő sem volt terhes, nem derült ki, hogy miért

2019. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm...érdekes.Eddig minden hónapban egy napra pontosan a naptáram szerint jött meg.Ezzel sosem volt provlémám.De mondjuk az is aggaszt,hogy már 3 éve vagyunk együtt a párommal,soha nem védekeztünk,és egyszer sem,de még véletlenűl sem sikerűlt be semmi.Ez mind kettőnket megrémiszt kicsit...
2019. jan. 29. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ma 11-ik napja kesik a teszt negativ!
2019. jan. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!