Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? 39+4 hetes...

Mi lehet ez? 39+4 hetes terhes vagyok, a mellbimbón közepén sárgás, szilárd zsírszerű valami volt, kipiszkáltam onnan, ezután átlátszó folyadék cseppek bukkantak elő. Ez már előtej lenne?

Figyelt kérdés
Ez már előtej lenne? Ezek szerint fogok tudni szoptatni? És az a sárgás szilárd valami miért van ott?
2019. jan. 29. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Előtej, odaszáradt.

Az hogy van, nem sokat jelent

2019. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elôtej. Az elsô sárgás színû, sûrû, nagyon sok fontos tápanyagot tartalmaz. Rászáradt a melledre, ennyi. Teljesen normális, ha megjelenik :)
2019. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt, kicsordult és odaszáradt:) Semmi baj, totál normális!
2019. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik terhességem alatt volt, teljesen normális. 😊
2019. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez már előtej. De ettől még nem biztos,h tudsz szoptatni. Ha megszületik a baba,tedd minnél többször mellre. Pár nap alatt megtörténik a tejbelövellés,a mennyiség pedig majd alakul. Jó egészséget!
2019. jan. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még csak 28 hetes vagyok, de már nekem is van. Teljesen normális.
2019. jan. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előtej. Az hogy tudsz e szoptatni idővel majd kiderül. Nekem 3 het szoptatás alatt spricelt, utána egyik napról a másikra elment..
2019. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!