Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem egy férfitől...

Terhes lettem egy férfitől akinek barátnője van és ő is terhes, megőrülök, mi tegyek? 18L

Figyelt kérdés
Találkoztunk tegnap, akkor akartam elmondani neki, hogy terhes vagyok, mire bevallotta, hogy van barátnője, aki terhes, 3 hónapos. Én 2 hónapos terhes vagyok és végül nem mondtam el neki, sokkot kaptam kb. Most fogalmam sincs mi legyen, megőrülök.
2019. jan. 29. 22:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez kamu, igaz?
2019. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szeretném ha az lenne.
2019. jan. 29. 22:12
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
🤣🤣1 hőnapja tudod, hogy terhes vagy, de pont 1 hőnap múlva, este 10kor jutott eszedbe, hogy kétségbeess...hihető
2019. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Akkor kitöljuk úgy, mint egy kompetencia tesztet.


A, elveteted a gyereket, nem szólsz senkinek

B, felrugod a kapcsolatukat, mert elmondod a csajnak

C, elmondod a pasinak


És innentől jön a többi változó.

Sajnálom hogy olyan ember vagy, aki nem tudja az életét kezelni. De ez változni fog, remélem:)

2019. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Megerdemelne a sz*rhazi, hogy megkeresd a baratnojet es elmeseld neki milyen jofej pasija van. Marmint ha nem kamu a sztori - de tartok tole, hogy nem az.


Akivel itt a legjobban ki van tolva, az a ket meg meg sem szuletett gyerek. Vedekezesrol gondolom meg semelyikotok se hallott: pl. gumirol, fogamzasgatlorol, ugye?

2019. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Közöld vele a boldogító hírt, hogy duplán kispapa lesz.
2019. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Mit akarsz? Ez tök jó! A csajjal együtt csinálhattok mindenféle kismamás, utána majd babás dolgot! Összeköltözhettek mindannyian és egy szép nagy család lesztek 😊
2019. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát, fizet majd gyerektartást, meg ha van egy kis esze a másik nőnek, akkor neki is. Persze te még elvetetheted, ez a te döntésed, erre nem írok érveket, ellenérveket, a te életed. Beszéld meg a szüleiddel, hogy el tudnak-e tartani még egy gyereket, mert hogy te nem, az biztos. Vagy lesztek olyan buták, hogy valamelyikőtök vele marad, csal még pár évig, csinál 1-2 gyereket ide is - oda is, aztán utána lép le.
2019. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Én nem értem. 18 évesen, egy feltehetőleg friss kapcsolatban miért nem lehet normálisan védekezni?
2019. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Fogj kezet a másik csajjal.
2019. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!