Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 9+4 napos vagyok és az...

Ha 9+4 napos vagyok és az ovum is 9+4 napja volt akkor biztosan, hogy az nap volt az ovum? Úgy értem, hogy lehet az is, hogy pár nappal később volt, vagy biztos akkor volt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos a mensitől számolja a heteket nem az ovutól.
2019. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jól értem... A terhességet a menzesz első napjától számolják, nem az ovulációtól. Egyébként meg honnan tudod, hogy akkor volt (mert pl. a nyákfigyelés vagy hasszurka nem megbízható), hogy pontosan ennyi napos a babád (az UH sokszor téved pár millimétert), és egyáltalán miért fontos ennyire napra pontosan tudnod a fogantatást (a babáknak csak 5% születik pont a kiírt napon)? :)
2019. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a mensimtől számoljuk,mert nekem 43 naponta jött meg, hanem az ovu napjától amit ovu tesztel figyeltem. Csak 2 napig volt pozitv és a másdik napon voltunk együtt. És ehhez adunk hozzá 2 hetet, így jön ki mintha szabályos ciklusom lett volna. Amugy csak kíváncsiságból írtam,hogy vajon jól mérték-e. :) köszi
2019. jan. 30. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor az ovu+2 héttel kell számolni. Ha 9+4 napja volt ovus, akkor 11+4 hetes vagy.
2019. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rosszul írtam. 7+4 napja volt az ovu így jön ki a 9+4. :D:)
2019. jan. 31. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!