Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell aggodni egy meret elteres...

Kell aggodni egy meret elterese miatt?

Figyelt kérdés
Mult heten 14 hetesen amikor lemerte a dokim a babamat minden ertek 14 hetesnek felelt meg, kiveve az ac, az 13 hetes ertek volt. Tegnap ujra mereckedtunk most mar 15 hetesen es megint az van hogy minden ertek 15 hetesnek felel meg de az ac 14 hetes. Szoval igazabol minden nott egy hetet, az ac is vegulis, de kell aggodni amiatt h az kisebb mint minden mas? A dokim azt mondta h nem de o mindenre ezt mondja olyanra is amibol aztan vegulis megis csak gond lett. Szoval kicsit felek hogy rendesen fejlodik e a baba
2019. jan. 31. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Neked, a párodnak vagy a felmenők közül valakinek teljesen véletlenül nincs az átalagosnál egy kicsit kisebb feje?
2019. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat nem igazan, de az a hc amire te gondolsz sztem. Az ac az a has korfogat ha jol tudom.
2019. jan. 31. 09:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Ameddig a doki nem mondja hogy van van ok az aggodalomra addig én nem paráznék, csak kitolsz magaddal. A kislányomnak a fejecskéje volt kicsi mondta az orvos, hogy a lányoknál így szokott lenni ne aggódjunk, végül semmi baj nem is lett belőle.
2019. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen foloslegesen aggodsz, valoszinuleg minden rendben mert a doki szol ha baj van ez biztos. Raadasul itt egy-egy mm is sokat szamit ha egy picit elmeri mar nem olyan az eredmeny. Es ez valtozhat meg ugy is. Ha nagyon aggodsz beszelj egy masik dokival es nezesd meg az a biztos.
2019. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocs, azt hittem, elírtad, és az ARC-ra gondolsz, itt rendszeresen mindent elírnak.... :D

Szóval a has körmérete kisebb, mint az átlag - emiatt ne aggódj. Ha teljesen meg szerentél nyugodni, akkor egy 4D ultrahangos helyből keress olyat, ahol a szonográfusnak megvan a magasabb fokozatú vizsgája is, ők képesek azokat a rendellenességeket is észrevenni, amiket máshol nem látnak.

2019. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk is az AC kisebb egy szűk héttel, 22 hetesen, de fejlődik szépen, ahogy nálad. 2x látta genetikus és 1x magándoki, mindenki elismert szaktekintély és mindenki azt mondta, hogy teljesen normális, ennyi szórás bőven belefér. Teljesen megnyugtató választ így nem tudok adni, mert még nem született meg a pici, de virgonc és mindenki szerint minden rendben van.
2019. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk mindig kisebb volt egy héttel az ac , annyi hogy nem ilyen kis hasas babáim születtek, hanem hosszú vékonyak. A két fiam femurja pl. mindig egy héttel kisebb volt, a fejük viszont majd egy héttel nagyobb. Nagyobb volt a bucijuk mikor megszülettek is és a mai napig :)

A lábacsájuk viszont rövidke. Ruhában is mindig fent egyel nagyobb kellet, mint lent, tehát pl. nadrágból 9-12 hós, felsőből 12-18 ast hordtak.

A lányomnál nem volt eltérés, ugyanakkora volt kb minden értéke, amekkora a terhességi hét.

Nála se volt gond.

2019. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Első körben keresnék egy olyan dokit, akiben megbízok, szerintem ez nagyon fontos.
2019. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell aggódnod ezen. Nálunk a kisfiam fejkörfogata volt mindig kisebb, a mellkasa pedig nagyobb, mint amelyik hétben jártunk. Sőt, az egyik doki, aki még a 36. héten nézte, kérdezte, hogy hány cm a férjem, mert a picinek kicsi a feje... Eléggé beparáztatott. Igaz, ez a "kedves" orvos 1 kg-al kevesebbnek is saccolta, és meg is lepődött, akinél szültem, hogy milyen nagy lett a baba....
2019. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! En a 19 hetes UH-n az AC 2 hettel volt kisebb, annyira bevoltam panikolva, hogy 2 nap mulva elmentem 4D-re, akkor mar csak alig egy hetes lemaradas volt. A doktorno azt mondta, hog 12 hetes korukig a magzatok ugyanugy novekszenek, de utana minden kisbaba mashogy, olyan peldat hozott fel, hogy bemegyek egy ovodaba/bolcsodebe azt latom hogy minden gyerek ugyanakkora vagy ugyanolyan? Nem! Minden ember es minden kisgyermek mas utemben fejlodik. A statisztikaktol amikbe bele voltam bujva azokat is mondta hogy engedjem el. Boldog babavarast 21hkm:)
2019. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!