Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen taktikával,...

Kinek milyen taktikával, praktikával sikerült a lombik és hányadik próbálkozásra?

Figyelt kérdés
Most készülök a második lombikomra és arra lennék kíváncsi ki mit csinált a 2 hét várakozás alatt? Dolgozott, feküdt, élte a normális életét?
2010. jún. 30. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.Én csak pár napot voltam otthon a beülti után utána mennem kellett dolgozni.De én 12-órás álló műszakban voltam így pont jó jött ki mert két nap munka 2-3nap szabad,csak egy pár nap kellett a házi orvostól igazolni.Nem csináltam semmi különöset,vártam,h leteljen a 2-hét de még a teszt előtt tudtam,h pozitív lesz mert nagyon fájt és szurkált a hasam. Elsőre sikerült aki ma már 2-éves elmúlt.:)

Veled van a probléma?Hova jártok? Éreztél valamit a beülti után?Mennyit kaptál vissza?

2010. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bennem van a hiba, mindkét petevezetékem el van záródva. Pécsre járok. Az 1.-nél sokat pihentem nem jártam dolgozni még sem sikerült. Jövő héten kapom vissza a babáimat. Mit csináljak másként?
2010. jún. 30. 20:47
 3/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a manódhoz!
2010. jún. 30. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia én nekem is elsőre sikerült én Budai meddőségibe jártam. Én végig feküdtem a két hetet. Ebből is látni nincs biztos recept.Én aloe verát ittam beültetés előtt és után. Remélem minnél hamarabb összejön neked is.
2010. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét esetben harmadszorra sikerült.

Végig feküdtem 3 hetet minden alkalommal. Csak enni és fürödni keltem fel.

Más praktikám nem volt.

2010. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első lombikra sikerült a baba, már 1 éves.

Én 2 hetet végigfeküdtem, csak enni, fürdeni, meg wc-re keltem fel.

Pár hetesen nagyon rövid sétákat megejtettem az udvaron, kertben.

Aztán a második felében már olyan volt, mint egy átlagos várandósság, jöttem-mentem, fürdőszobát burkoltunk (na nem én), stb...

Arra figyelj, hogy tartózkodj a guggolástól, a hasból felüléstől, vagyis a haspréssel járó mozdulatoktól. Nekem ezt a dokim is mondta.

Mást nem csináltam, lógtam a neten.

2010. júl. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok,köszönöm szépen.Nekem is az egyik petevezetékem volt elzáródva.

A válaszokból látszik tényleg nem lehet praktikát mondani mert ami másnál bejön lehet nálad nem.

Ne stresszelj,nyugi!!!Tudom ez a legnehezebb!!!

Szerintem nincs is rá praktika mert lehet valaki arra fogja ,h 2hétig feküdt vagy szedett valamit még a gyógyszerek mellett és ez miatt jött össze de lehet az is hogy ezek nélkül is sikerült volna csak nem tudja.

Hidd el sikerülni fog!!

Szorítok neked innen a távolból!!!:):)

2010. júl. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez valóban igy van, pl. a klinikán erre a kérdésre azt válaszolták, hogy nemrég volt egy csaj, aki kis vidéki faluba (2 óra) busszal ment haza rögtön a beültetés után. Na, az nem semmi rázkódás.

Természetesen sikerült neki...

23.15 voltam...

2010. júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!