Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nézik hülyének azt a...

Miért nézik hülyének azt a kismamát aki megpróbál minden olyan dolgot kerülni ami árthat a babának?

Figyelt kérdés
Volt egy kérdés amiben az volt, hogy nem akarja festeni a haját. Erre az egyik válaszoló kinevette, hogy ugyan mi baj lenne hiszen nem megeszi.
2019. febr. 4. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok mérgelődéstől megkíméled magad, ha nem a gyik-et tekinted mérvadónak.
2019. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak itt megy. Mindenhol mindenki okos. Nekem a munkahelyemen magyaráztak amiért azt mondtam hogy nem iszok kávét.
2019. febr. 4. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jobb ha megszokod. Ennél már csak a gyereknevelésbe kritizálnak majd jobban
2019. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, nem kell. Ha szeretnéd, az első trimeszterben kell óvatosabbnak lenni. Tulajdonképpen terhesen is lehet majnem mindent csinálni de csak mértékkel.
2019. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt en se ertem. Nem vagyunk egyformak, van aki aggodosabb, van aki egyalatan nem. Van aki nem iszik egy csepp alkoholt se van aki siman. De attol meg hogy egy masik ember nem azt tartja helyesnek amit en, nem biztos hogy o hulye, vagy nem jol csinalja. Nem ertem az embereket...
2019. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Ne vedd figyelembe oket , vagyis ne vedd fel amit modanak.

En is gyakran talalkozok ilyenekkel , mert en is sokmindent kerulok amiota terhes vaygok , es cask ugy neznek ram mintha en lennek a vilag legnagyobb idiotaja , de ha egyszer en ugy latom jonak hogy kerulom azt a valamit akkor ez van , utalom ha beleszolnak.

En sem iszok kavet egyaltalan , pedig a terhesseg elott minden nap ittam. Egyik nap megkivantam es jol belekortyoltam egy csesze koffeinmentesbe es kesz , ennyi volt , tobbet nem is kellett .

Maskulonben ami masnak nem art az lehet hogy neked igen, vagy pont forditva. Inkabb ugy csinald ahogy neked jol esik , ahogy te jol erzed magad .

2019. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele,hogy nem ittam,nem dohányoztam( amúgysem),nem vettem be semmilyen gyógyszert. De mindent ettem,amit megkívántam,csípőset is,füstölt árut is, ablakot is pucoltam fellépőről,boltból is hazavittem kézben amit vettem,hajat is festettem,szőkét. A hajfestéssel egyébként a felszabadult gázok belélegzése a rossz,de mivel havonta 1szer megfelelő szellőztetés mellett csináltam nem gondolnám hogy baj lenne. Semmi baja nem lett a babábak,azóta is makk egészséges.Szerintem normális kereteken belül maradva is lehet vigyázni,nem kell túlzásba sem esni.
2019. febr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!