Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » En látok csak mostanában...

En látok csak mostanában rengetek kismamát vagy tényleg ilyen korszak van?

Figyelt kérdés
A ti környezetetek is tele van kismamával? Kb 4 volt osztálytársam 2 szomszédasszony terhes es kb velem egy idos. Lehet rosszindulatú vagyok de tol rosszul esik hogy pont most kellett mindenkinek teherbe esni :) 27hkm

2015. jún. 1. 20:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kismama voltam, mindenki terhes volt.

De valószínű csak azért, mert jobban figyeltem, mint nem terhesen. :)

2015. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Teged nem zavart hogy körülötted kb "mindenki"? :)
2015. jún. 1. 20:32
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy mást meg az zavar,hogy te terhes vagy.
2015. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Mikor mar a 3. Ismerős jön velem szembe az utcán vagy ir levelet hogy enis terhes vagyok enis augusztus vége nekem is fiú elveszi az egesz kedvem :(
2015. jún. 1. 20:37
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nincs párod, akkor szerelmes párokat látsz mindenhol. Amikor terhes leszel, vagy vágysz rá, akkor terhes nőket, amikor kisgyermeked lesz, akkor tele lesz a világ gyerekekkel. :D stb. Ez ilyen, kiszűröd a számodra fontos részleteket a környezetből.
2015. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért veszi el a kedved? Mitől? Azért akartál fiút szülni augusztusban, hogy mindenki irigyeljen és különleges szenzáció legyél? Egyik oldalról ez egy teljesen természetes esemény az életben, naponta szülnek nők gyerekeket, többet mint gondolnád. Másrészt a te fiad egyszeri és megismételhetetlen tagja lesz ennek a világnak, soha senki még csak a nyomába sem érhet a szívedben! Kezdj el kevesebbet foglalkozni másokkal és koncentrálj a lényegre! Rá! Megérdemelné! A szomszéd MAriska, meg örüljön az ő Pistikéjének! Ne kezd el már most az összehasonlítgatást, még meg sem született!
2015. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Tudom es jogos amit írsz de ezek nagyon közeli ismerősök. Ráadásul mindennapra jut egy, csak ez zavaró egy kicsit.
2015. jún. 1. 20:44
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek sok kismamát legalábbis ezen a környéken csak pár van de azok nem velem egyidősek. Amúgy én is augusztus végére vagyok kiírva és kisfiam lesz. Tiédnek mi lesz a neve? :)
2015. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertelek..most feltekeny vagy masokra, amiert ugyanaz tortenik vele, mint veled? a te gyereked jelentektelenebb lesz, mert masok is szuletnek? Azt hitted a babad lesz az egyeduli a vilagon, aki augusztusi fiu? komolyan nem ertem, velem madarat lehetett fogatni terhesen, eletem legszebb honapjai voltak, nemhogy ilyen hulyesegeken ragodjak! ja, es nem csak most, mindig tele van kismamakkal a vilag, amiota szultem, azota tunt fel :-)
2015. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
:) Nálunk a családban "egyszerre" 4-en is állapotosak voltunk. 2-3 hónap különbséggel születtek a babák tavaly. :) Kicsit nekem is rosszul esett akkor, hogy nem én vagyok az "egyedüli", de hát istenem, ez van. Azért vicces volt, hogy unokatesók, másod unokatesók egyszerre terhesek. :D
2015. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!