Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú? Lány? Rosszullét vagy sem?

Fiú? Lány? Rosszullét vagy sem?

Figyelt kérdés
Volt két terhességem mindketten fiúk egyikkel sem volt semmi rossz terhesen tapasztalat annyiba kimerült az egész hogy nem ettem húst 6 hétig de sem hányinger semmi nem jellemezte a varandossagokat! Most 7 hetes terhes vagyok és 1 hete szenvedek mint a kutya ...... két dolgora gondolok hogy van maga a szervezetem éli meg nehezen a terhesseget vagy ellenkező nemű baba van a pocakba! Valakinek tapasztalat ?
2019. febr. 4. 18:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Két terhesség, ugyanolyan lefolyás, ugyanannyi hányás, rosszullét: eltérő neműek.
2019. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
2 terhesség, semmi rosszullét, 1 fiú 1 lány.
2019. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2 3 terhesség, iszonyat rosszullét, mind a kettő lány.
2019. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 3-as véletlen került oda.
2019. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
3.terhesség éppen. Az első kettőnél semmi hányás, semmi rosszúllét. Most a 20.hétig hánytam nagyon rosszúl voltam. Mind a 3 kisfiú. 😊
2019. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon volt hányingerem soha. Az első kettő lány, most fiút várok.
2019. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

5. terhesség.

1. abortusz volt, még csak éppen 16 éves voltam, iszonyúan rosszul voltam, hánytam, szédültem, elájultam úton-útfélen. Nemét nem tudom.

2. semmi rosszullét, egészséges fiú. Nagy kerek has, sósat kívántam az elején, utána sok-sok fagyit.

3. semmi rosszullét, egészséges kislány. Kis csúcsos has, inkább az édeset, gyümölcsöket ettem, meg rengeteg fagyit.

4. semmi rosszullét, nem fejlődött a 6. héttől, missed ab.

5. gyomorégés, terhességi diabétesz, egészséges kislány (még 3 hónap van hátra).

2019. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

1. terhesség gyomorégésen kívül semmi. (fiú)

2. terhesség 4 hónapnyi hányás (lány)

2019. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

1 fiú 1 lány - egyforma tünetmentes terhesség.


Semmi köze a kettőnek egymáshoz.


Pl a ki fiú-lány ikreket vár milyen tüneteket produkál?

2019. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyi köze van a hányingerhez, hogy milyen nemű lesz, mint a feneked méretének. Az idős szomszédnéni már 10 hetesen megmondta, hogy fiam lesz, mert szerinte megnőtt a fenekem. Aha, csak éppen fogytam 3 kilót... Fiam lesz, de garantáltan nem a fenekem miatt.😂
2019. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!