Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másoknak is vannak izomgörcsei...

Másoknak is vannak izomgörcsei (pl. vádliban)? Mert amióta kismama vagyok, azóta állandóan vannak. Majd megőrülök úgy tud fájni. Van rá valami "gyógymódotok", trükkötök, hogy múlhatnak el? Vagy lehet rá kapni valami gyógyszert?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
28 hetes vagyok, a 24. hétig volt. Aztán a dokim napi 3X1 MagneB6-ot és napi 1 kalcium pezsgőtablettát írt fel rá, és azóta megszűnt.
2008. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,holnap megyek a gyógyszertárba...
2008. nov. 8. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, már terhesség előtt is, akkor ritkán. Ahogy kismama lettem, már minden éjjel jöttek a görcsök. Én utánaolvasgatva kalcium és magnézium pezsgőtabit ittam, az sokat enyhített a problémán.
2008. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az utolsó hetekben alig aludtam,úgy görcsölt a vádlim minidg!

Csak annyit tudok írni,hogy ez normális,ahogy a babó vonja el a kalciumot!

Majdnem 4 hós kicsi fiú anyukája

2008. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, annyival egészíteném ki, hogy a 36. héttől kezdve tilos szedni mind a magnéziumot, mind a kalciuomt, akárhogyis görcsöl a vádlid, mert teljesen lelassítja a méhizomzat működését is.
2008. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Na én ezt még sose hallottam, meglepett. Akkor nekem szerencsém volt, mert én szedtem, és az amúgy ideális terhességemet ideális szülés követett.
2008. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat
2008. nov. 10. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!