Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is van/volt sokszor...

Masnak is van/volt sokszor herpesze terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Megorulok, regen kb evente 1x v 2x kijott a szamon, most meg amiota terhes vagyok mar harmadszorra jon ki, eleg idegesito. Es csunya😅 masnak is volt ilyen h tobbszor kijott a herpesz a szajan terhesseg alatt?
2019. febr. 9. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egyébként is hajlamos vagyok rá,ezért nem tudom eldönteni,hogy a terhesség befolyásoló tényező-e,de most járok a 17.héten és már 2x volt herpeszem.😟

A végéig még sok idő van,nem tudom,hogy alakul majd,de teljes mértékben meg tudlak érteni,mert én is kivagyok tőle,mikor lépten nyomon előjön...

2019. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt még herpeszem, helyette szemárpám lett amit alig tudtak kikezelni. Szeptemberben kezdődött, és novemberben sikerült kikezelni, de helyette hólyagos lett az orrnyergem, majd a szám körül. Szégyenlek kimenni utcára. Ez november óta van és már mindenféle krémmel próbálkoztam, de csak rosszabb lett. Elegem van.😭
2019. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a sok szemárpa évekkel ezelőtt streptococcus fertőzés miatt jött ki. Elég sok idő eltelt, amíg rájöttek... Neked nem volt valami hasonló?
2022. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!