Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Makacs nátha terhesség alatt?

Makacs nátha terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Voltam már vele orvosnál, de ő is csak a tengervízes orrsprayt ajánlotta, meg az orröblítőt, de az semmit sem ért. Naponta legalább 4x inhalálok salvus vízzel, de az sem használ. Ami a legdurvább, hogy a rhinospray sem dugítja ki az orrom, csak ha 4x fújok az otromba. Igen tudom, hogy nem szabad használni terhessen, de muszáj. Sosem voltam ennyire náthás. Egyáltalán nem kapok levegőt az orromon már másfél hete és az arcüregem is el kezdett fájni. A doki felírt antibiotikumot, de csak akkor szedhetem be, ha lázas leszek. Pihenni nem igazán tudok, beteg a kislányom is. Valami tipp, ami segíthetne kigyógyulni?
2019. febr. 9. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Kamillás gőzölés segíthet az orrduguláson neked is, meg akár a kislányodnak is.

Sok folyadék, citromos tea, vitamin.

Párologtatóba mentás, vagy valami ilyen tisztító illóolaj.

Jobbulást!!

2019. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ebben vagyok már másfél hete. 10 hetes vagyok. Én is fújtam wick orrsprayt mert másképp nem tudtam aludni. Amúgy meg iszom ezt a gyógynövényes forró utal port, annak van szopogatos cukorkaja és ilyen mellkaskenocse is. Infralampazok és gozolok. Vitamin... Ennyit tudok tenni, de már nagyon elegem van. Aggódok a baba miatt.
2019. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!