Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok és az...

24 hetes terhes vagyok és az orvos azt mondta, hogy kemény a hasfalam. írt fel magnéziumot most azt szedem. és a véleményetekre lennék kíváncsi hogy kell e aggódnom?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj a magnézium izomlazitó ..

pihengess...

2010. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 24 hetesen ezt irta a doki, én 3x1 magne b6-t szedtem, nagyon jo volt meg no-spa és Spiropentet is kaptam mert már akkor elkezdtem kinyiolni. ijesztgetett hogy 32 héten szülök. ahhoz képest 37 hetes elmultam, de a magnéziumot is el kellett hagyni sajnos, most meg keményedek, de már szülhetek bármikor. 21-re vagyok kiirva
2010. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 11 hetes kortó szedek magnerotot. nagyon jó, azóta görcseim sincsenek. keményedések vannak, de nem vészesek!

ne aggódj, a magnézium egy nagyon jó dolog!


üdv, 28 hkm

2010. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is kemeny volt a hasfalam 24 hetesen es magneziumot irt fel a doki 3*1 szemet es sok pihenest.A mehszajam is rovidult:C2000 volt es most is az.

En vizsgaztam es valoszinu stressz valtotta ki.

De ugy erzem sokat segitett mar a kura, nem erzem olyan neheznek a hasam.

Ugyhogy ne aggodj, pihenj sokat es minden rendben lesz!

Boldog babavarast!

28hetes km

2010. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írt fel szedtem végig és semmi aj nem volt, meg persze nekem is végigkeményedett a pocim a huszonvalahanyadik héttől. A 39.-ik héten szültem.
2010. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!