Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor működik jól egy terhessé...

Piper333 kérdése:

Mikor működik jól egy terhességi teszt?

Figyelt kérdés
eddig 1- 3 óra száradás után jelent meg egy halvány második csík, tegnap viszont egy ugyanolyan halvány csík jelent meg 10 perc alatt. az első esetekben látszik,hogy időn túl kiolvadt a szín a tesztmezőbe, a kontrollcsíkig, az utolsó esetben, viszont nem látszik egynap mulva sem, hogy a szín kifolyt volna száradás után sem. ugyanaz a teszt (medi-lab) minden esetben. most nem tudom, hogy ez az utolsó teszt,ami hófehér hátterű maradt, és 10 perc alatt lett havány pozi, érvényes-e? amugy fogok még tesztelni, pár nap mulva. ja és 2 hete késik.

2019. febr. 11. 09:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
64%
Igazából nem tudom pontosan megmondani,de max 10 másodperc alatt a teszt kimutatta az eredményt,akár negatív,akár pozitív.Ahogy belemártottam a pisibe a tesztcsík végét szinte látható volt ahogy szívja fel a nedvességet,tehát magán a tesztcsíkon nagyon gyorsan haladt felfelé egy vízszintes vonalszerűség és amikor odaért ahoz a részhez,ahol meg kell jelennie az 1 vagy 2 csíknak,azok is rögtön kirajzolódtak.Korai terhességnél max annyi,hogy az egyik csík picit halványabb,de szinte rögtön látszik,ahogy a tesztet a pisibe mártod!Szerintem kizárt,hogy 5-10 percig kell áztatni...
2019. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!