Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenhol azt olvasom, hogy...

Mindenhol azt olvasom, hogy rosszul alszanak a gyerekek ebben a nagy melegben. Az enyémek meg pont ellenkezőleg. Baj lenne, hogy sokat alszanak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, hagy aludjanak. Ez attól is függ kinél mennyire meleg van, ki mennyire bírja a meleget (gyerek is). Én is inkább csak alszok ebben a melegben.
2013. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon meleg van sajnos. 29-32fok
2013. jún. 20. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, az én fiam is sokat alszik ilyen melegben, és én is aluszékonyabb vagyok.
2013. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
nem hiszem, hogy baj, a fiam egy hettel ezelottig nem aludta at az ejszakat, most, egy 2:30-as ket korty viz mellett vegigalussza! tartsa meg jo szokasat a kanikula elmultaval is:-)
2013. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is nagyokat alszik ebben a melegben.
2013. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ketteske ***** válasza:
Az én kisfiam is jókat alszik. :)
2013. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jól elszóltam magam, mert az éjszaka borzalmas volt. Egyikünk sem bírt aludni :( De nappal rendületlenül jól alszanak.
2013. jún. 21. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!