Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hagyta el valaki a progesztero...

Hagyta el valaki a progeszteront a 20. héten?

Figyelt kérdés
19 hetes kismama vagyok. 6. héten véreztem kórházba kerültem és ott írták fel a progeszteront. Hematómám volt. Napi 2x 1 a 100 mg-osból. Olvastam hogy a legtöbb kismamának a 12.hét környékén kellett abbahagyni az ilyen gyógyszert. Nekem a 20. hetet mondta a doki. Most vagyok 19 de el fog fogyni és úgy gondoltam akkor már nem váltok ki új dobozzal. Az utolsó pár szemet csak nap 1-el veszem be. Dokim nem mondta hogy fokozatosan kell abbahagyni de olvastam. Van aki hasonló helyzetben van?

2019. febr. 12. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit előbb vagyok 15 héten én most építem le...
2019. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És te mennyit szedtél? Hogy hagyod abba?
2019. febr. 12. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem beszéltétek meg az orvossal?

Napi egyet szedtem, egy hétig 2 naponta kell bevennem majd elhagyhatom. Az orvosom szerint ez olyan kis adag ekkora terheségnél hogy nem kell tovább húzni.

2019. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem. Csak annyit mondott hogy a 20.hétig szedjem.
2019. febr. 12. 11:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 13.hetig kellett leepitenem. 3x1 progesteron exeltist kellett hasznalnom huvelyen at, ezt kezdtuk el a 11.heten fokozotosan leepiteni a 13.ig
2019. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!