Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hanyatt fekszem megkeményed...

Ha hanyatt fekszem megkeményedik és kidudorodik az alhasam. A baba nyomja magát oda vagy ez haskeményedés? A magzatmozgást még nem érzem.17hkm

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hanyattfekszem nekem is akkor a leglatvanyosabb a hasam, puposka:) es kemenyebb is de ez nem kemenyedes szerintem, teljesen normalis. En mar erzem a baba mozgasat.

18hkm

2019. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A méhed türemkedik ki. Normális :)
2019. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De csak egy idő után és akkor is elmúlik 1 perc után.így is normális?
2019. febr. 16. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor én nagy pocakkal hanyatt feküdtem akkor látszott a legjobban hol és hogy helyezkedik el a babám :D általában jobb oldalt volt egy nagy púp, ott feküdt a legszivesebben, sokszor még a hullámzás is látszott ahogy épp pozíciót változtat.
2019. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nosco ***** válasza:

Feleségem 17 hetes. 16 hetes korától érzi a pici mozgását! Elsőnél is ugyan így volt!

Hanyatt fekve neki is alakul már a pocakja.

2019. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!