Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen normális lehet a...

31 hetesen normális lehet a szeméremcsont fájdalom?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, hol gyengébben, hol erősebben fáj tompán. Néha mát elég kellemetlen, de úgy érzem, hogy állandóvá kezd válni. Orvoshoz csak két hét múlva kell mennem.
2019. febr. 19. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Nalam elobb kezdodott mint 31.het , nagyon tud fajni. Kezdenek nyulni a szalagok ahogy kozeledik a szules. Boldog babavárást!!
2019. febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Készül a szervezeted a szülésre. Nem csak a szalagok, a csontok is. Nekem a 3. Terhességemnél már a 13. Héttől fájt. Sokszor nevettem már, hogy olyan gyorsasággal közlekedtem, hogy az öregek megelőztek séta közben.
2019. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!