Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes. Mit jelent az...

13 hetes. Mit jelent az Amnion szalag?

Figyelt kérdés

Ma voltam uh.n es a papirra az van irva

"Placebta:fundusban,hatso falon a placenta folott huzodo koteg , amnion szalag.

Ez mit jelent ? Lehet ebbol kesobb baj?



2019. febr. 21. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg ennyire nehéz használni a google-t?



Legnagyobb valószínűséggel nem okoz gondot, lehet többé nem is látják, de ha roppant peches a babád akkor akár le is vághatja valamijét - de ez igen ritka

2019. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat akinek a bokájánál volt, és nem fejlődött ki a lábfeje.

"A magzatot körülvevő hártyából kialakult rostos húr. A terhességek 0.08% fordul elő. Fejlődési hibák kialakulásához vezethet, ha a végtagok köré csavarodik, ami a végtagok lerövidüléséhez, vagy hiányához vezethet"

De szerencsére úgy tudom sokszor eltűnik magától.

2019. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2019. febr. 21. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor a kislányommal voltam terhes, kettő is volt a méhemben. Azt mondta az orvosom, hogy leginkább akkor gáz, ha még azelőtt kerül oda, hogy kifejlődnének a végtagok, mert akkor ezt akadályozhatja. Ha már van a babának keze, lába, lábfeje stb, akkor nem fog gondot okozni, levágni nem fogja. Nekem is 12 hetesen vették észre az elsőt, 16 hetesen a másikat is. Nem izgult miatta túlságosan a dokim, nem is okoztak gondot, pedig megvoltak majdnem végig. Annyi, hogy faros maradt a baba, ezek meg a méhem alsó részében voltak, lehet ezért nem fordult be, de ez csak feltételezés.
2019. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Valaki6778 válasza:
En 12 hetes vagyok es nekem Simonart-szalagot lattak a magzattol fuggetlenul helyezkedikel ami igaz nemtudom mit jelent. Enis egyebkent felek hogy baj lehet de bizom benne hogy nem lessz 😬😬
2019. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!