Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a petefészek szurkálá...

Normális a petefészek szurkálás 4+5 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Néha görcsölök is de nem tart sokáig és inkább csak kellemetlen érzés nem nagy a fájdalom. De sokszor van olyan, hogy például felállok vagy köhögök és hirtelen beleszúr a petefészkembe és utána még érzem a fájdalmat hol az egyik hol a másik oldalon Ez is inkább csak kellemetlen. Ez normális dolog? Vérzés vagy barnázás nincs. Walmark magnéziumot es B6-ot szedek napi 300 mg-ot.

2019. febr. 23. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális amíg nincs vérzés!

9+4 hetesen is érzek görcsöket de persze csak enyhén és néha nyílal is itt is ott is de aztán elmúlik,tudom ilyesztő lehet hogy problémát is jelezhet még én is megtudok ilyedni de nem szabad rosszra gondolni :)

2019. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis. Nekem meg vezresem is volt 2x a 12.hetig pedig kaptam progeszteron potlast es semmi baj nem lesz, mar itt rugdos a 6honapos rosszcsont. A szurkalas azert van mert alakulnak at odabent a dolgok, nyulnak a mehshalagok stb
2019. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok! :) Gratulálok nektek a babákhoz! :)
2019. febr. 23. 18:11
 4/7 Arya93 válasza:
Kedves kérdező! Rendben kihordtad a kisbabád? Megtudtad mitől volt ez a szurkálás?
2021. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Erre én is nagyon kiváncsi lennék.

Ugyanannyi idős kismama vagyok mint anno a kedves kérdező, első terhesség és nagyon ijesztőek ezek a szurkálások.

Nem akarok idegeskedni , de félvállról sem akarom a tüneteket venni, mert tapasztalatlan vagyok.

2021. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen problémamentes terhességem volt :) most 1,5 éves a kislányom és 18 hetes várandós vagyok a tesóval. Az elején most is volt a szurkálás. Teljesen normális azt mondta az orvosom. Amíg nincs erős görcs és vérzés addig nincs miért aggódni. Kellemes babavárást kívánok ☺️
2021. máj. 4. 07:28
 7/7 anonim válasza:

Kedves kérdező,

Szívből gratulálok neked és sok egészeséget, boldogságot kívánok!

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Boldog babavárást neked is☺️!

2021. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!