Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Semmi tünet terhesség elején?...

Semmi tünet terhesség elején? De tényleg semmi, ráadásul úgy, hogy korábbi terhességeknel mindig volt?

Figyelt kérdés

Két gyermekem van, egy kémiai terhességem volt (1 hét erős pozitiv tesztek után megjott másfél hét kesessel).

Volt egy magzati vesztésunk is sajnos.

Minden esetben nagyon erős mellfajdalommal feszulessel járt, zuhanyozni alig bírtam, mert a víz is fájt ha hozzaert. Hasam is puffadt görcsölt mintha meg akarna jönni. (ezek az egész korai tünetek, a későbbiekrol nem beszélek mert megmondom őszintén nem emlékszem azok pontosan mikortajt jelentek meg, szag érzékenység, émelygés)

Most viszont pozi lett a teszt, orvosnál is voltam, nem látni semmit, vérből viszont magas a hcg. Nem értem miért nincs semmi tünetem.


2019. febr. 24. 20:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt egy mondat tehát a terhesség eleje járt mellfeszulessel stb
2019. febr. 24. 20:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhesség más. Nem feltétlenül baj, ha nincsenek tünetek. Még lehetnek, de ha nem lesz, az is normális.
2019. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen úgy alapban tudom, hogy mindenkinel más de ugye én nem más vagyok, minden terhességemnel ugyanaz az ember. Csak félek h ez rosszat jelent
2019. febr. 24. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy bármi rosszat jelentene.Én kétszer voltam terhes elsőnél semmilyen tünetem nem volt a kimaradt mensesen kívül.Meg a végén az állandó wc -re járás.A másodiknál meg végighánytam kb az elejétől, vérezgettem volt minden..Mind a két gyerekem egészségesen született.

Szóval én is ugyanaz voltam, sőt a gyerekek neme is ugyanaz mégis egész máshogy viseltem a két terhességet.

2019. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10+6 hkm vagyok, és semmi tünetem. :) picit álmosabb vagyok és ennyi.
2019. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 terhesség

1-2 szinte csak a pocaknovekedesbol tudtam baba lesz !

3 terhesség majd meghalok olyan intenzív ....

Orulj neki

2019. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!