Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a korábbi császármetszés...

Lehet a korábbi császármetszés miatti a tünetem? Az első gyereket császárral szültem 5 éve. Most 34 hetes vagyok. A terhesség első felében is éreztem, illetve most egy pár hete ismét, sokszor nem tudok kiegyenesedni,

Figyelt kérdés
pl. cipőhúzás után vagy ha kiszállok az autóból.Olyan mintha rövid lenne a hasamban valami és ha megpróbálok felállni, húzódik és borzalmasan fáj, sokszor percekig eltart, mire végre elengedi az a húzódás és tényleg fel tudok állni. Ameddig el nem engedi, nem tudok, de nem is merek felállni, félek, nehogy kiszakadjon valami. Az orvosomnak mondtam már, folyamatosan ellenőrzi a hegemet UH-al, nincsenek méhösszehúzódásaim, ennek ellenére szedek 1000 mg magnéziumot, nem talál semmi bajt. Korábbi császárosok éreztek ilyet a következő terhesség alatt?
2009. febr. 23. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elsőt én is császárral szültem, és szintén 5 év után voltam terhes a másodikkal.

Nekem nem volt ilyen gondom, nem éreztem olyat amit leírtál. Pedig én is sokat hajolgattam, meg gugoltam, még a vége felé többen megjegyezték, hogy milyen fitt vagyok:)

Lehet azért, hogy neked attól van, de én nem tapasztaltam semmi ilyet.

2009. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 4 éve lassan, hogy császárral szültem, most vagyok 33 hetes. Sajnos nekem is nagyon húzódik a műtét helye, olyan érzés mint ha feszítené szét ott. Nekem is nézik a heg vastagságát. Szerintem nincs semmi gond, csak hát ott az mégis egy műtéti heg és ahogy nő a méh, sajnos feszül.

Megkérdezhetem, hogy Te most hogy fogsz szülni? Ismét császárral?

2009. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint nem vagyok egyedi eset. Szerencsére nem mindig "akad be", van hogy napokig sem, ettől eltekintve én is teljesen fitt vagyok, azt az előbb már szégyeltem leírni, még többen elborzadnak, hogy legutóbb uszodában úszás közben jött rám.

Az előző terhesség azért lett sürgősségi császár, mert nem volt teljesen befordulva, de nem jött be a próbálkozás és elakadt a feje. Most kb. 1 hete teljesen be van fordulva, csak nincsen lesüllyedve (korai is lenne még),normál szülésre készülünk, hacsak nem jön közbe valami probléma. Az első kisfiú, most kislány és a kislányokat ügyesebbnek tartják. Majd látjuk! Neked mit mondtak, mire számíthatsz?

2009. febr. 23. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!