Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérző végbélnyílás?

Vérző végbélnyílás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma reggel a nagy Wc-zésnél élénk piros volt a wc papír. Elsőbb azt hittem, hogy a hüvelyből jön de "szerencsére" a végbélből jött

Menjek orvoshoz? A fogadott orvosom szabadságon van.

12 hetes kismama vagyok


Köszönöm szépen a válaszokat.


2019. febr. 25. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem nőgyógyászati bár a terhesség miatt bekövetkezhet

( repedés, aranyér)


Protoktológiára kell menni

2019. febr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is proktológia. Valószínűleg jó sokára kapsz időpontot ezért telefonon megkérdezném a fogadott orvost, terhesen mit használhatnék addig is(vagy gyógyszerészt-háziorvost)
2019. febr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Proktológia valóban


Most néztem hogy írtam 😬

2019. febr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze a proktológia a biztos (háziorvosi beutalóval időpont vagy magánban gyorsabban), de azért nem terhesen is sok emberrel előfordul ilyesmi kemény kakitól vagy aranyértől (ritkábban pont sok vécén üldögélős hasmenéstől), de legtöbbször magától gyógyul. Menj el a gyógyszertárba és kérj rá terhesen is használható kenőcsöt (Reparon, Sperti tudtommal mehet, ill. változó, hogy ajánlják-e a Detraex tablettát). És ügyelj arra, hogy ne ülj sokat, mozogj, és sokat igyál, "hajtósabbakat" egyél, pl. rostosat vagy tejeset vag ylekvárt vagy levest vagy magnéziumot... kinek, mi, ezek is segítenek, hogy megszűnjön a kiváltó ok és meg tudjon az érintett rész gyógyulni.
2019. febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egész terhesség alatt szedtem a Detralexet, visszér és aranyér miatt. (szoptatás alatt viszont nem szedhettem) és igen, az étrendre is figyelni kell, amúgy sem árt terhesen a baba miatt... Reparont is használtam, de csak a krémet. A biztonság kedvéért én elmennék proktológiára is.
2019. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
én nem voltam sehol, nekem székrekedés miatt van...de én meg is szenvedem olyankor,mikor vérzett/megrepedt :( most sok baracklevet iszok, az segít
2019. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2019. febr. 26. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!