Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős puffadás első trimeszterb...

Erős puffadás első trimeszterben? Nektek mi használt ellene? Már nagyon kényelmetlen.

Figyelt kérdés

Bocsi elore is ha valakinek ez túl durva tèma, de a terhesség már csak ilyen..10 hetes várandós vagyok, de a 9. Hét óta egyre durvábban fel vagyok puffadva, nagyon durván szeles vagyok, egész nap csak pukizok, de hatalmasakat mint kb anno nagyapám miután megevett egy fel tábla szalonnát. Elvileg székrekedés kene hogy legyen az első trimeszterben, de nekem amúgy rendben van az anyagcserém, így nem azért puffadok.


Az a baj hogy elég kellemetlen szituációkban is rám jön, és mivel nem akarom a páromat is elüldözni magam mellől ezért egész éjjel ki járok a mosdóba...


Na de a kérdés, mivel lehet csillapítani, egyáltalán normális ez? Valamikor elmúlik majd?


Köszi előre is a válaszokat.


2019. febr. 26. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ezvan. 10+6hkm

Hála a páromnál ez nem tabu, így én ki tudom engedni. De nálam társul a székrekedés is. :( remélem hamar elmúlik, próbálok változatosan étkezni, de nem szedek rá semmit sem. Túl élem a napokat :D inkább ez mint a hányás! :)

2019. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Nekem ez volt az első tünetem. Olyannyira, h még a pozitív teszt előtt, úgyh gasztróra mentem a nőgyógy helyett 😀, gondoltam, vmi gyomorgond. A 12. hét betöltése elôtt kismamagatyàt kellett vennem, ami utàna pocakban bő lett, merthogy - és itt jön a reményt keltő rész!!- a 2. trimeszterre elmúlt!! Szóval kitartàs lànyok, és hàt...hadd szóljon! :)
2019. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet vele mit tenni, örülj, hogy kijönnek a gázok :) ...nekem bennmaradtak és feszítettek egész nap...1.trimeszter után nekem is elmúlt, de valóban, talán nekem is ez volt az első tünet .
2019. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor nem is tudtam hogy terhed vagyok ez volt a legelső tünetem így visszagondolva :D én is 10 hetes vagyok de már a nadrágok nem jönnek fel rám :/ hál istennek nekem sincs székrekedésem, de nekem reggelre se megy le a puffadás :( sajnos ez ezzel jár :)
2019. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az espumissn vált be,terhesen szedhető.:) és persze pukizd ki magad rendesen!;)

Nekem a 2. trimeszter elején múlt el.

2019. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!