Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a puffadás? Az...

Meddig tart a puffadás? Az egész első trimesztert végig fogja kisérni?

Figyelt kérdés
2 nap és betöltjük a 10 hetet de már egyre jobban puffadok bármit is eszek eddig csak pár dologtól de mostanában már mindentől, a nadrágokat már fel se tudom venni pedig azt hittem lesz még időm kismama ruhákat venni :D
2019. febr. 23. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes mert én is 10 hetes vagyok és én egyáltalán nem puffadtam! Nem is tudom milyen érzés 😅😅😅

Sot mivel ezidáig szinte alig bírtam enni, mert mindentől rosszul vagyok és csak muszajbol eszem nagyon keveset, meg fogytam is ! És abszolút jók rám az eddigi gatyaim!

Szóval érdemben nem tudok neked válaszolni, de kitartás és boldog babavarast! 😊😊

2019. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nagyjából 22. hétig puffadtam, pedig odafigyeltem rá, hogy mit eszek.
2019. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
En hétfőn kezdem a 10.hetet. En total ki vagyok borulva, tegnap elo kellett vennem a kismamagatyaim. 😱 Annak nagyon örülök, hogy jók ram, (előző terhessegről maradtak meg) de annak kicsit sem orultem, hogy mar most be kellett vetnem. Azt mondjak a masodiknal (vagy tobbediknel) elobb lesz hasa az embernek. Nem tudom nektek hanyadik terhesseg, de ugy tunik nekem erre most ez igaz. Ugy erzem magam, mint egy kötözött sonka. (amugy elsovel ilyenre nem emlékszem)
2019. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen. Mármint nekem mindig ez volt. Baromi kellemetlen volt a rosszullét is ami amúgy sose reggel volt, de a puffadást még annál is rosszbbul viseltem.

Mintha leállt volna az egész belmukodesem

Levegot alig kaptam, szó szerint fájt.

Megettem vmit reggel még órák múlva is mintha a hasamban lett volna.

Emesztesem is nagyon lelassult.

12.het után lett csak jobb.

Espumisan vagy degasin valamelyest segített de nem sokat bár ciki volt mert azoktól meg pukiztam :( :D

2019. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4 vagyok az lemaradt hogy egy dekat se híztam addig sőt... Viszont a terhes gatya 8-9 hetes kortól kényelmesebb volt. (mondjuk az eredeti nadragjaim magas szabasuak)
2019. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első babámmal 11-12 hetesen javult, másodiknál csak 16 hetesen.

Annyi, hogy én eleve hajlamos vagyok a puffadásra, így én eleve csípőnadrágot hordok-hordtam, nekem sokáig jó volt.

2019. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Első baba de erre a nagymértékű puffadásra nem is gondoltam, terhességem első hetében volt nagyon durva ülni se tudtam sokáig mert úgy beszorult a levegő hogy már szinte fájt most elől hátul jönnek ki a gázok de nem jobb így se :/ magas derekú nadrágokat hordok de elszorítanak pár gumisderaku nadràgom van ami kényelmes. Étvágyam meg van :D gyümölcsöt is eszek csak a péksütiktől vagyok rosszul
2019. febr. 23. 20:43
 8/13 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok és még mindig mindentől puffadok, levegőt alig kapok, sokszor szenvedek, meg savam is sokszor feljön. Első babánál az első trimeszter végére megszűnt, most is ebben reménykedtem, de nem :/
2019. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3. baba, szinten 10. hét, őrületes puffadas... én magasabb dereka nadragokat hordok, esély sincs a begombolasra, így átálltak a kismama cuccokra..

Igazából egyedül a munkahelyemen zavar, mert mindig valami lebernyeget kell felvegyek fentre, hogy takar jön, eddig ugyanis csak a fonokomnek mondtam el, a kollégáknak a 12. Heti uhu utan akartam, remelem addig el tudom rejteni úgy ahogy :D


Boldog babavarast!

2019. febr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 10+2 hetes vagyok ma. Eddig 5 kg-t fogytam, de megis új nadrágokat kellett vennem, mert nem tudtam begombolni őket. Első baba lesz 😊
2019. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!