Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon be fog még fordulni?

Vajon be fog még fordulni?

Figyelt kérdés

olyan szerencsétlennek érzem magam, sose gondoltam volna...hogy én nem természetes úton szülök

első babám tök hamar befordult így könnyen-természetes úton sikerült világra hozni! most vagyok 36.hétben a hugival...de nem hajlandó megfordulni, már kb. 24héttől csücsül :/ nagyon nem szeretnék császárt...

körülöttem minden kismamának a babája megfordult, csak az enyém nem akar/vagy nem tud

rettegek a műtéttől


2019. febr. 28. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Kórházban a szobatárs úgy járt, hogy a 36. héten fordult meg a babája fejvégűből farosba. Bármi megtörténhet, nem kizárt, hogy még "vesz egy fordulatot", bár már elég szűkösen vannak ilyenkor.

Amit én tudok tanácsolni: nekem fejvégű, de ettől függetlenül is császáros leszek. Szerintem ne bánkódj emiatt, tudom, hogy rossz érzés, mikor nem szülhetsz úgy, ahogy szeretnél. Próbálj arra gondolni, hogy lehet oka van, hogy faros, és jobb így lenni neki valami miatt. Szerintem az a lényeg, hogy egészségesek legyenek, emiatt nekem másodlagos, hogy milyen úton jönnek a világra. Minden esetre ha nagyon zavar, kérdezz rá a dokidnál, hogy így nem próbálhatod-e meg spontán, második szülésnél úgy tudom már nem feltétlen gond, talán akkor az, ha lábtartásos, de nem akarok hülyeséget mondani.:)

2019. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fordult, de a doki azt mondta, hogy van esély, hogy bármikor megfordulhat. Programcsászérom volt, még aznap is megnézték uh-n, hátha megfordu, de sajna nem. Ne aggódj. Beszélgess hozzá, és csináld a tornát. Szurkolok.
2019. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy tuti császár lesz, ha.így marad? Nekem első babám volt, ezért lett császár. Kérdezz utána mi a protokoll.
2019. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

pont ma megyek hozzá, mindenképp rákérdezek vállal e farosszülést!

milyen tornát?

2019. febr. 28. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt javasolta, hogy napi 10 percet legyen négykézláb úgy, hogy a könyököm van a padlón.
2019. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megfordult uh szerint 😍 remélem már így marad!
2019. febr. 28. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém a 37. héten fordult be. Majd 1 héttel később, mikor már szülni mentem, kiderült, hogy közben visszafordult. Lábtartással született meg, természetes úton, nagyon gyorsan, pedig nem is volt kicsi. A doki viszont profi volt. Szintén 2. gyerek volt.
2019. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!