Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jellemzőbben éjszaka után...

Jellemzőbben éjszaka után "reumás" jellegű kézfájdalmat érzek. Nehezen tudom behajlítani a kezem. A 30. héten járok, de a panaszaim már korábbiak. Dokinál mondtam, pihenést javasolt. Ödéma lehet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ödéma lehet! Én az első terhességem végefelé voltam így, igaz akkor nyár volt, de a tünetek ugyanezek: éjszaka még annyira se tudtam hajlítani az ujjaimat, hogy megigazítsam az ágyneműmet. Talán most, hogy már tényleg jön a hideg enyhülnek a tüneteid. Nekem legalábbis a hideg idő mindig javulást hozott. :)
2008. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van ez, fájnak reggelre az ujjaim, izületeim, már nyár óta tart. Napközben enyhül.

37hetes vagyok..kitartás

2008. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2008. nov. 9. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez ödémára utal. Csalánteát ihatsz, hátha segít és só- fűszermetes diéta is javasolt ilyenkor. Illetve említsd majd meg a védőnődnek, hogy mindenképp nézzen fehérjét a vizeteletedben és ellenőrizze a vérnyomásodat.
2008. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ellenőrzik ezeket mind..nincs fehérje a vizeletben, alacsony a vérnyomásom, 95/55 pulzus is alacsony 54,

normálisan eszem..mégis ez van..de szerencsére minden rendben a babával

2008. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon alacsony a vérnyomásom (80/50), pulzus 75 és a vizeletem is rendben, mégis vizesedek. Szerintem ez alkati kérdés. A védőnő nem győzi dicsérni a leleteimet -szerinte a jó étrendem miatt van és tényleg igyekszem odafigyelni. Első terhességem alatt ugyanez volt, és szerencsére hamar távozott belőlem a víz a szülés után, úgyhogy kitartás, már csak néhány hét! :)
2008. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!