Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire vehetem biztosra a...

Mennyire vehetem biztosra a baba nemét a 18. Hetes ultrahangon?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 20:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 2. 16:03
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én esetemben nem venném 100%-ra a dolgot.18 hetesen doki elkezdte nézni ultrahanggal és szinte azonnal rávágta,hogy kislány.Aztán ahogy tovább nézegette,kijavította magát,hogy inkább kisfiú,mert úgy látja,hogy van valami a lábai között.A végén rákérdeztem,hogy akkor biztos fiú?Erre csak mosolygott és valami olyasmit mondott,h valószínű,de azt nem,hogy biztos.Végül a leletemre azért ráírta,h a magzat neme fiú,de én ezek után nem vennék mérget rá.Legközelebb a 24.héten lesz uh.hátha akkor biztosabbat mond,de ha mégse,akkor marad a találgatás,mert 4d-re nem tervezünk menni 😁

20hkm

2019. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!