Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt e valaki akinek 11 hetes...

Volt e valaki akinek 11 hetes megtudták mondani a baba nemet?

Figyelt kérdés

Ma voltam ultrahangon egy nagyon Speckos gépről beszélünk , és megnézve a baba kaba közötti részt egy jó nagy ürességet láttunk 😀😀😀anno a kisfiammal 11+6 nal már látszott a kukac a laba között ugyanennel a kepnel .....

Tudom hogy nagyon korai de hátha ....


2019. márc. 5. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mivel a magyar jogszabályok szerint a 12. hét előtt nem mondhatják meg a baba nemét. Ha 1 héttel később mentek, akkor biztos a doki is megerősíti (vagy cáfolja) a tippeteket.
2019. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi mosolyogva de leokezta a látottakat :) megyünk nemsokára genetikara majd ott is meglesem a látottakat hátha addig kukit növeszt 🤣
2019. márc. 5. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Korai még.

11. Héten nem is mondhatja meg.


Nálunk úgy volt, hogy a 14. héten lányt tippelt az orvosom, majd a 17. héten is, de akkor bizonytalan volt, annyira szorította össze a combjait a pici.


18het 6 naposan a genetikain lányt mondott a doktornő, majd a 20. heti genetikain is lányt mondtak, valamint a 21. héten is.

2019. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
10+5 azt mondta, hogy fiúra tippel a babának és b baba is inkább fiúnak tűnik neki.
2019. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Én külföldön élek és kerek 11 hetesen megmondta az orvos a nemét magától, persze nem 100%-ra, de azt mondta, hogy több mint tipp. Ö kérdezte magától, hogy akarjuk-e tudni a nemét, én még kicsit hezitáltam is, mert nem számítottam rá, hogy ilyen korán megtudjuk.

Mondjuk elözö terhességemnél is 11 hét pár naposan tippelt a doki, és az be is jött.

2019. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
A külső nemiszervek a 12. hétre fejlődnek ki annyira, hogy meg lehessen különböztetni egymástól. Amit előtte mond a doki az a csak tipp, akármilyen speckó gépe is van.
2019. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

Az első trimeszterben valaminek a dőlésszögéből tudjàk. Érdekes hogy csak angolul tudok rákeresni. 30 fokos elterés van a fiúk esetében.


Ha beirod a googlebe hogy ultrasound at first trimester girl or boy, kidobja azokat a kepeket is amikben be van rajzolva ez a dőlésszög.


Nekem is megmondtàk 11 hetesen 98% biztosra, es az is lett. Habar Ausztria. Itthon ne tudom miert bénaznak ezzel a dokik hogy nem tudják megallapitani

2019. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

12.héten fiút mondtak barátnőméknek, és utána kiderült,hogy kislány

az ultrahangos orvos még képet is adott a fütykösről 12.héten nekik 😂 hát nem jött be, pedig ott is speckógép volt


én emiatt 18.hétig rá se kérdeztem 😊

2019. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!