Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros szülés esetén...

Császáros szülés esetén keresnétek másik orvost, ha az akihez eddig jártatok épp akkor megy szabira, mikorra kb ki vagy írva?

Figyelt kérdés
Az első gyerkőc is császáros volt, a második is az lesz, ez biztos. Be kell feküdnöm úgy is a 38 héten. Nem ismerek másik orvost, van értelme keresgélnem? Amíg meg itthon vagyok az az orvos is van, akihez eddig jártam, ha addig valami bajom lesz, hozzá megyek úgy is. Ha meg már nem lesz itthon, akkor meg be kell feküdnöm a kórházba. Nem ismerek másik orvost, na meg lehet csak kihasználna anyagilag egy új.
2010. júl. 2. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben, mikor a szülés várható időpontja körül megy szabadságra a fogadott orvos, egy lelkiismeretes doki a kismamával meg szokta beszélni, hogy esetleg átadhatja-e egy általa megbízhatónak tartott kollégájának... legalábbis nálunk így megy... még várhatóan sima szülés esetén is, császárnál meg főleg.
2010. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 1. válaszolóhoz, ez így szokás és így korrekt és szerintem neked is így a legjobb!
2010. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így jártam. ha 1 nappal túlhordom a babámat a dokim nincs itthon. rendes volt mert progr. császár lett amíg itthon volt- ( 39. héten ) mondjuk nekem egyébként is az lett volna de rendes volt hogy nem hagyott itt idegenre. egyébként beszéltünk róla ha ő nincs akkor én kit szeretnék. vagy neki kell ajánlania másik orvost.
2010. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ez így igaz ahogy az előttem írok válaszolták, én Augusztus 17-re vagyok kiírva az én dokim most fog 2 hét szabadságra menni és erre a 2 hétre átadott az egyik kollégájának.

33 hetes kismama

2010. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma beszéltem az orvosommal, ő is átad másnak. Egy kicsit rossz, hogy akihez eddig jártam épp a végén nem lesz ott! Soha nem jártam más nőgyógyászhoz, úgyhogy talán ezért parázom egy kicsit!
2010. júl. 5. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!