Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes terhesen ezek a...

30hetes terhesen ezek a tünetek normálisak?

Figyelt kérdés
Gyomorkörnyèkèn viszketés(máshol nem),mell alatti fájdalom oldalt a borda körül(nem folyamatosan, elviselhető).Égő érzés a gyomorszáj körül.2.trimeszteri vérkèp rendben. 26.-án uh-on minden rendben. Baba farfekvéses.
2019. márc. 6. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi ez teljesen normalis :) a gyomoreges nekem attol volt hogy nagy haja lett a babamnak :) a tobbi is teljesen normalis ilyen idos terhesen :)
2019. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj de jó😊Már minden hülyeséget olvastam neten. Ilyen lángoló érzés is a gyomorsav miatt lehet?
2019. márc. 6. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyomorégés a nagy hajtól, atyaég....

Kérdező: teljesen normális amit érzel. A hasüreged legnagyobb részében a babád helyezkedik el, így a különböző szerveidet már nyomja. Többek között felnyomja a rekeszizmot, ami így összepréseli a gyomrodat, ezért a gyomorégés egy nagyon gyakori tünet már ezekben a hetekben. Később esetleg már nehézlégzés is jelentkezhet ahogy nő tovább a baba és, bár nagyon kellemetlen, de ez is normális.

2019. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyomorégésnek tűnik. Normálisnak normális, de nem kell elviselni, van terhesség alatt is felírható savlekötő.
2019. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze a hajához
2019. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezen én is jót nevettem...régi babona csak, ez a hajas-gyomorégés 😂😊


tök normális gyomorégés, renniet lehet rá szedni

2019. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!