Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen hangulatingadozások...

Hirtelen hangulatingadozások meddig normálisak terhesen? Még sose tapasztaltam ilyet.

Figyelt kérdés

A harmadik gyerekemet várom, szerettük volna. 9 hetes vagyok, napról napra végletek között ingadozik a kedélyállapotom, sose volt ilyen korábbi terhességek alatt. Egyik pillanatban szorongok de nagyon még a víz is lever, a másikban már semmi bajom. Örülök a kicsinek, aztán elönt a depresszió meg a kétségbeesés.

Hormonok játéka lenne? El fog múlni vagy forduljak szakemberhez?


2011. jan. 3. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem végig ilyen lesz, nekem a szülés után méginkább ilyen volt.
2011. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kisnita ***** válasza:
Hát nekem csak egy gyerekem van úgyhogy én csak egy terhességről tudok nyilatkozni. Nálam is voltak ilyen hangulatváltozások én inkább hisztinek hívtam őket, de nem ilyen korán jelentkeztek mint nálad. Nekem az első fele nagyon szép volt inkább a vége felé voltam depis, de a hormonok mellett szerintem a környezet is belejátszott mert eléggé össze-vissza éltünk akkoriban meg költözködtünk, felújítottunk, közben dolgoztunk is (9. hónapig dolgoztam) úgyhogy nálam sok olyan volt ami kiválthatta. A legvége volt a legrosszabb, de az már a túlhordás miatt volt szerintem.
2011. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom megítélni hogy ez már kóros vagy normális, törödjek bele? Mindig is jókedélyű, pozitív ember voltam, olyan fura ez hogy így elkap a rossz érzés sokszor.
2011. jan. 3. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hangulatingadozás és én is féltem tőle, hogy ez így marad végig. Se szerencsére a 12. hét körül visszaálltam normális állapotomba. Pedig én még azon is gondolkodtam, hogy ha állandóan ilyen marad akkor nekem nem is kell gyerek. Szó szerint egyik pillanatban akartam a gyerkőcöt a másikban pedig nem. De most már tudom, hogy ez a terhesség velejárója volt az én esetemben. Kitartást, szerintem hamarosan te is visszazökkensz a régi kerékvágásba.
2011. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj istenem remélem, szörnyű érzés hogy ennyire rossz kedvem van miközben meg várjuk és szerettük volna. Milyen hülyeség ez a természettől hogy pont ilyenkor van a nőknek ilyen ingadozásuk?
2011. jan. 3. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Hormonok... Nekem is volt, mind két terhességemnél, azaz még van (33 hetes vagyok a kishugival). Az elsővel a szülés után extrán érzékeny voltam, fél perc alatt elsírtam magam bármin.

Hogy mikor múlik el? Talán jobb lesz a 12. hét után, mikor a méhlepény veszi át a táplálást, de lehet hogy végig.

Szép terhességet, gratula a gyerkőcökhöz!

2011. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt végig voltak hangulatingadozásaim, és szülés után sem múlt el, sőt! Most 3 hónapos a picurom, és most már jól érzem magam.

Hormonok. Nehéz ezzel bármit is kezdeni. Hiába akartam erős lenni, mégis mindenen elbőgtem magam. Őrület, de ez van.

2011. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a férjem már akkor mondta,hogy terhes vagyok amikor még nem is csináltam tesztet! Azt mondta szó szerint hogy nem vagyok normális! Kiabáltam, meg dühöngtem:) És igaza volt:) és azt is mondta hogy tuti lány mert a 2 fiúval enm voltam ilyen:) és igaza lett:) 3.-ra csak bejött a lányzó:) Jah és én pl mindig elfelejtettem mindent:) pl, a dokim elmondta mikor hova kell mennem uh-ra:) erre én visszakérdeztem,hogy mikor kell menni uh-ra?? nah ehhez mit szólsz??

:)kitartás jobb lesz:)

2011. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah és látod... nekem is a 3.-al volt ez:)
2011. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok, nálam most kezd rosszabbra fordulni. Bármin képes vagyok elbőgni magam, még a híradón is. Ha a férjem csak egy kicsit is hangosabban szól hozzám, már sírok. Hormonok... Az elején is ilyen voltam, de szerencsére utána jobb lett. Most kb. 2 hete kezdődött újra.
2011. jan. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!