Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen rákszűrés, kenetvéte...

8 hetesen rákszűrés, kenetvétel, nem veszélyes?

Figyelt kérdés
barnázok, nagyon fájt és azóta mégjobban görcsölök. Véres volt a mintavételnél az egyik pálca is.
2019. márc. 7. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Rákszűrésnél véresnek is kell lennie, hiszen gyakorlatilag egy biopsziát csinálnak, tehát lecsípnek egy kis darabot a hámból, azt küldik szövettanra.

Egyébként nem veszélyes.

2019. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt hiszem a 10. vagy 11. héten csináltak. Nagyon aggódtam, de nem lett semmi bajunk. (már 29 hetesek vagyunk). Igaz én nem véreztem utána, de az orvosom azt mondta hogy egy kis barnázás lehet, hogy lesz.

"Görcsölésre" nem emlékszem, de fájt, az biztos, de nekem terhesség előtt is fájt a kenetvétel után mindig.

Szerintem belefér, ha tart még 24 óra múlva is a barnázás, vagy aggódsz, akkor esetleg nézess rá orvossal.. De elvileg nem okozhat gondot a kenetvétel, az én tapasztalatom az, hogy nálunk nem lett semmi baj.

2019. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen es 20 hetesen is volt rákszűrés, sőt a 20 hetesen a mintavetel utan elegge vereztem, de helyben elallitotta a doki, utana mar nem verzett. nincs semmi gond azota mar 32 hetesek vagyunk. :)
2019. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!